Naga Marketssmartfon sirin labsSirin Labs, twórca “blockchainowego smartfonu”, ogłosił współpracę z CoinGate, akceleratorem płatności rynku technologii blockchain.


Współpraca obu firm stanowi ważny krok na drodze do globalnego wdrożenia płatności kryptowalutowych.

Dzięki partnerstwu z CoinGate smartfon Finney będzie również dostępny do kupienia na stronie internetowej sirinlabs.com za pomocą płatności kartą kredytową i kryptowalut (SRN, BTC, ETH).

Ekspansja na świecie

Firmowy, stacjonarny sklep Sirin Labs w Londynie zostanie otwarty w styczniu br., a kilka tygodni później nastąpi otwarcie sklepu w Tokio. Oba punkty handlowe, jak i wszystkie inne, które mają być otwierane się w przyszłości, będą korzystać z rozwiązania płatniczego CoinGate.

Integracja ta stanowi kolejny ważny krok na drodze do zwiększenia użyteczności tokenu SRN poprzez zaakceptowanie go przez dodatkowe 4 000 sklepów na całym świecie, które obecnie korzystają z oferty CoinGate – od usług technicznych, takich jak Surfshark, przez MMOGA (sprzedawcę gier online), po luksusowe, szwajcarskie zegarki, Chronoswiss.

“Z przyjemnością ogłaszamy, że CoinGate został naszym partnerem, który pomoże nam odpowiedzieć na rosnące zapotrzebowanie na Finney”- mówi CEO Sirin Labs, Zvika Landau.

Obie firmy łączy ponoć ideologia:

“CoinGate podziela te same podstawowe wartości, które wypełniają lukę między kryptografią a rynkiem masowym, i wspólnie sprawimy, że rok 2019 będzie czasem, w którym kryptowaluty będą dostępne dla wszystkich”.

– Cieszymy się z wejścia w tak dynamiczne i wielopłaszczyznowe partnerstwo z Sirin Labs” – mówi prezes CoinGate Dmitrijus Borisenka – Nie tylko zintegrowaliśmy płatności tokenów SRN dla naszych klientów; umożliwiamy także firmie akceptowanie kryptowalut dla telefonu Finney zarówno w Internecie, jak i w sklepach na całym świecie – to naprawdę ekscytujące.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Własny sklep DApp

Urządzenia Finney “stworzą niezależną sieć blockchain” za pomocą rozproszonej księgi. Częścią projektu będzie sklep internetowy DApp Web 3.0 ze zintegrowaną usługą konwersji tokenów (TCS). Dzięki współpracy z Bancor będzie możliwe płynne konwertowanie tokenów SRN użytkownika na dowolną kryptowalutę potrzebną do użycia w konkretnej transakcji w DApp Web.

Rozwiązanie to może być kluczem do sukcesu projektu. Gdy chcesz zapłacić za usługę danej zdecentralizowanej aplikacji, musisz mieć wystarczającą liczbę danych tokenów w swoim portfelu. Dzięki partnerstwu z Cardano w sklepie Sirin Labs będzie szansa dokonać zakupu za pomocą np. ADA, ponieważ portfel automatycznie wymieni ADA na SRN.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here