Naga Marketssmartfon sirin labsSirin Labs, producent “kryptowalutowego smartfonu” Finney, ogłosił współpracę z popularnym  portfelem na e-waluty – MyEtherWallet (MEW).

Usługi MEW zostanie wdrożona do systemem zimnego portfela na e-waluty, jaki znajduje się w Finney.

Izraelski startup powiedział, że ta współpraca sprawia, że ​​proces uzyskiwania dostępu do  Etherów użytkowników, wraz z kontrolowaniem kluczy prywatnych, jest prostszy dla posiadaczy smartfonu.

„Patrzymy na tę integrację jako na silny krok w kierunku większego udziału w rynku obu firm, ponieważ oba produkty uzupełniają się wzajemnie”

mówi CEO SIRIN LABS, Zvika Landau.

Nowa era smartfonów

System operacyjny SIRIN OS jest zaprojektowany do obsługi aplikacji typu blockchain, takich jak portfel kryptograficzny. Oprogramowanie zapewnia też bezpieczną, szyfrowaną komunikację i ekosystem udostępniania zasobów P2P.

Dziś Sirin Labs współpracuje już z wieloma dostawcami usług kryptograficznych. Aby promować produkt, firma podpisała umowę partnerską z gwiazdą Barcelony – Lionelem Messim, jako ambasadorem marki.

Komentując ostatnią współpracę, założyciel i dyrektor generalny firmy MEW, Kosala Hemachandra powiedział:

„Zawsze staramy się zapewnić bezpieczniejsze integracje z [siecią] Ethereum, aby nasi użytkownicy czuli się komformotowo (…), a wierzymy, że posiadanie portfela sprzętowego telefonu jest niezwykle cenne dla użytkowników. To nie tylko ułatwi wysyłanie i odbieranie transakcji kryptograficznych, ale także zwiększy dostępność krypto dla wielu użytkowników.”


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Własny sklep DApp

Urządzenia Finney “stworzą niezależną sieć blockchain” za pomocą rozproszonej księgi. Częścią projektu będzie sklep internetowy DApp Web 3.0 ze zintegrowaną usługą konwersji tokenów (TCS). Dzięki współpracy z Bancor możliwe jest płynne konwertowanie tokenów SRN użytkownika na dowolną kryptowalutę potrzebną do użycia w konkretnej transakcji w DApp Web.

Rozwiązanie to może być kluczem do sukcesu projektu. Gdy chcesz zapłacić za usługę danej zdecentralizowanej aplikacji, musisz mieć wystarczającą liczbę danych tokenów w swoim portfelu. Dzięki partnerstwu z Cardano w sklepie Sirin Labs będzie szansa dokonać zakupu za pomocą np. ADA, ponieważ portfel automatycznie wymieni ADA na SRN.

Finney jest jednym z najbardziej obiecujących projektów, które powstało na bazie ICO.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here