Naga MarketsGiełda kryptowalutowa Huobi wysłała “zaproszenie do przyjaciół” do członka rodziny Zuckerbergów, a dokładnie do Randi Zuckerberg.


Randi Zuckerberg jest starszą siostrą założyciela Facebooka, Mark Zuckerberga. Została teraz wybrana na członka komitetu doradczego Huobi Chain Expert. Poza tą funkcją jest dyrektorem generalnym Zuckerberg Media, nowojorskiej firmy marketingowej, którą założyła pięć lat temu.

Komitet ds. kryptowalut

Zuckerberg dołącza do siedmiu innych ekspertów w komitecie, który ma służyć jako centrum analityczne platformy. Warto zauważyć, że Komitet Doradczy ds. Łańcucha Ekspertów Huobi zapewni profesjonalne porady, a także wsparcie podczas fazy wyborów w ramach programu Superhero Championship w Huobi Chain. Mistrzostwa Superbohaterów Huobi rozpoczęły się nieco ponad dwa miesiące temu. Celem przedsięwzięcia jest zwiększenie udziału społeczności w rozwoju planowanego publicznego blockchaina Huobi.

Zarządzanie i rozwój Blockchain Huobi

Oprócz Zuckerberg inni eksperci w komitecie doradczym to: inwestor i ewangelista bitcoina, Jeffrey Wernick, oraz współzałożyciel i dyrektor generalny giganta rynku wydobycia bitcoinów Bitmain, Jihan Wu.

Choć Randi obecnie nie pełni żadnej funkcji w Facebooku, wykształcona na Harvardzie jest profesjonalistką w każdym calu. Jest od lat rzecznikiem prasowym i dyrektorem marketingu.

Facebook a kryptowaluty

Stosunek Facebooka do kryptowalut nadal pozostaje niejednoznaczny. Parę miesięcy temu gigant social media zablokował możliwość reklamowania się projektów z tego rynku na swojej platformie, by w czerwcu odblokować tą funkcję.

Nieznane są też zadania specjalnego zespołu ds. Blockchain. Ostatnio pojawiły się też plotki o tym, jakoby Facebook tworzył własną kryptowalutę. Zostały jednak szybko zdementowane.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here