Naga MarketsABCC to giełda umożliwiająca wymianę i handel wirtualnymi monetami. Swoją działalność rozpoczęła w kwietniu 2018 roku i na samym początku jej istnienia, właściciele zobowiązali się do uczynienia ją pierwszym podmiotem wolnym od prowizji dla inwestorów. Obecnie giełda z siedzibą w Singapurze planuje podbić rynek południowokoreański.


W zeszłym tygodniu giełda ABCC zadebiutowała na rynku koreańskim otwierając swoją stronę internetową i na chwilę obecną planuje wprowadzić aplikację mobilną umożliwiającą handel kryptowalutami. Szef firmy ABCC, Calvin Cheng podczas ostatniego spotkania z prasą w Seulu powiedział:

Te artykuły również Cię zainteresują
Zobacz również: Traderzy z Chin znaleźli prosty sposób na obejście regulacji

– Korea Południowa jest jednym z najbardziej aktywnych rynków kryptowalut na świecie i cieszymy się, że możemy wejść na ten rynek. Celem ABCC nie jest zarabianie w krótkim okresie, ale zapewnienie bezpiecznych usług handlowych klientom o długoterminowej perspektywie.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułElkop – będzie split, a po splicie 7 miliardów akcji
Następny artykułO wykresach ani słowa: EUR/GBP, AUD/JPY, Srebro
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here