Naga Markets

Singapurska giełda kryptowalut Coinstore wchodzi do Indii w obliczu niepewności regulacyjnejPomimo nieprzewidywalnego stanowiska Indii wobec regulacji kryptowalutowych, singapurska giełda kryptowalut Coinstore przeznaczyła kapitał w wysokości 20 milionów dolarów na utworzenie trzech nowych biur w indyjskich miastach Bengaluru, Delhi i Mumbaj.

Coinstore otwiera swoje biura w Indiach

Coinstore ogłosił uruchomienie swojej platformy internetowej i aplikacji w Indiach do handlu spot i futures, otwierając nowe możliwości inwestycyjne dotyczące kryptowalut dla indyjskich inwestorów. Platforma nakazuje weryfikację Know Your Customer przed umożliwieniem użytkownikom zakupu i sprzedaży ponad 50 kryptowalut.Jesteśmy naprawdę podekscytowani, że uruchomiliśmy naszą aplikację w Indiach. Ponad 20% naszych użytkowników pochodzi z tego kraju, dlatego zdecydowaliśmy się rozpocząć lokalne operacje, aby w pełni wspierać naszych indyjskich użytkowników – powiedziała współzałożycielka Jennifer Lu, powołując się na cel Coinstore, jakim jest uproszczenie adopcji kryptowalut i doświadczenia handlowego.

Uzupełniając plan utworzenia biur w Indiach, Coinstore ogłosił również 100 natychmiastowych lokalnych otwarć w dziale obsługi klienta, marketingu i operacji.

20 milionów dolarów przeznaczone na ekspansję w Indiach zostanie wykorzystane głównie na marketing, zatrudnianie nowych talentów i rozwój produktów i usług związanych z kryptowalutami na rynku indyjskim – dodała Lu.

Indyjski parlament ogłosił, że wprowadzi 26 nowych ustaw w sesji zimowej, w tym ustawę kryptowalutową, która ma na celu zakazanie prywatnych kryptowalut, tworząc jednocześnie oficjalną walutę cyfrową.

Podczas gdy ustawa ma dopiero wyjaśnić znaczenie słowa “prywatny”, ogłoszenie wywołało tymczasową fazę panicznej sprzedaży na giełdzie kryptowalutowej WazirX. W wyniku masowej wyprzedaży, cena bitcoina (BTC) spadła o 14,8% lokalnie na giełdzie w ciągu dwóch godzin.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: mbank cena akcji | celon gpw | gpw notowania | ropa naftowa kurs | kurs eur online | azoty gpw | kurs rubla prognozy na najbliższe dni |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


Poprzedni artykułGPW i ArtInfo.pl podpisały porozumienie umożliwiające tokenizację dzieł sztuki
Następny artykułOT Logistics chciałoby wypłacić dywidendę za 2021 rok
Student ekonomii, spec. biznes międzynarodowy oraz analityki gospodarczej na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Aktywny prelegent podczas wielu ogólnopolskich i międzynarodowych konferencji naukowych powiązanych z tematyką ekonomii i rynków finansowych. Od 2 lat należy do zarządu Koła Naukowego Ekonomistów UMCS i pełni w nim funkcję specjalisty ds. marketingu i promocji. Od 2019 r. ambasador Camp Leaders and Resort Leaders Poland. Uczestnik programu Work and Travel do Stanów Zjednoczonych. Średnio- i długookresowy inwestor, angażujący się głównie na amerykańskim oraz polskim rynku akcji. Jego zainteresowania to kinematografia, psychologia oraz sport - w szczególności piłka nożna i Formuła 1.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here