Naga MarketsSimulaM pracuje nad symulatorem Jezusa Chrystusa. Wywiad z Prezesem spółkiJuż ponad 2 lata temu usłyszeliśmy pierwszą zapowiedź nowej gry od spółki zależnej od PlayWaya: SimulaM. Chodziło o tytuł I Am Jesus Christ – czyli symulator Jezusa Chrystusa. W rozmowie z prezesem spółki Maksymem Vysochanskiym padają pytania dotyczące bieżącej działalności spółki, planów na przyszłość a także postępów w pracach nad bardzo popularnym w gronie graczy tytułem.

  • SimulaM pracuje nad symulatorem Jezusa Chrystusa.
  • Jest to spółka zależna od notowanego na GPW PlayWaya.
  • Prezes SimulaM odpowiedział na pytania redaktora Comparic24.tv Marcina Podlackiego.

Te artykuły również Cię zainteresują
Duża popularność trailerów I Am Jesus Christ!

Na serwisie YouTube możemy znaleźć kilka trailerów gry, dzięki którym widz odkrywa, że wciąż były na świecie rzeczy, które nie były inspiracją dla symulatora. Po raz kolejny udowodniło to właśnie małe polskie studio, które pracuje nad symulatorem życia Jezusa Chrystusa.

Zobacz również: Kursy walut. Dolar skazany na przecenę, euro i funt będą rosły?

O tym, jak o grze zatytułowanej “I am Jesus Christ” wypowiada się prezes spółki Maksym Vysochanskiy można posłuchać w załączonym materiale wideo, jednak patrząc choćby na zainteresowanie tytułem, wydaje się, że może on się okazać sukcesem sprzedażowym.

Z zapowiedzi możemy się dowiedzieć, że gra będzie “realistycznym symulatorem zainspirowanym historiami z Nowego Testamentu”. Oznacza to, że gracze będą mieli okazję dokonać wszystkich cudów z repertuaru Chrystusa: przemieniać wodę w wino, uzdrawiać ludzi czy egzorcyzmować demony.

Realistyczna gra inspirowana Biblią

Zgodnie z opisem pochodzącym od producenta, I am Jesus Christ to realistyczna gra symulacyjna inspirowana historiami z Nowego Testamentu Biblii. Wejdź w dawne czasy i podążaj tą samą ścieżką co Jezus Chrystus 2000 lat temu. Gra obejmuje okres od chrztu Jezusa Chrystusa do zmartwychwstania. Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, czy jesteś taki jak On – jeden z najbardziej uprzywilejowanych i potężnych ludzi na świecie? Sprawdź, czy tak jak Jezus Chrystus możesz dokonać wszystkich słynnych cudów z Biblii. Jest to gra symulacyjna i można spróbować uratować świat, jak On to zrobił. Czy jesteś gotowy do walki z Szatanem na pustyni, egzorcyzmów demonów i leczenia chorych ludzi? Albo uspokoić burzę w morzu?

Módl się jak On, aby uzyskać moc Ducha Świętego i pomagaj ludziom wokół Ciebie. Walcz ze złem, czyń cuda, wskrzeszaj umarłych, czuj i działaj jak On. Jeśli jesteś miłośnikiem gier, dlaczego nie poznać Jego przepustki, Jego wyzwań, Jego cierpień i Jego mocy! Dotrzyj do ostatniego etapu Zmartwychwstania i pokaż światu, że żyjesz!

invest

Kluczowe cechy gry:

  • Otwarty świat
  • Specjalne umiejętności
  • Realistyczna walka z Szatanem.
  • Ponad 30 cudów, takich jak uzdrawianie ludzi, chodzenie po wodzie, uspokajająca burza, karmienie ludzi.
  • Chrzcząc i otrzymując super moc Ducha Świętego
  • Modlenie się i wzrastanie Ducha Świętego
  • Ukrzyżowanie i odrodzenie

Premiera gry ma mieć miejsce w 2022 roku. Gatunki tytułu to: akcja, przygoda, rekreacja, indie, symulacja. Producentem jest SimulaM, natomiast wydawcą dodatkowo będzie notowany na parkiecie głównym Giełdy Papierów Wartościowych Playway.

SimulaM to spółka działająca na rynku gamingowym, wchodzi w skład grupy PlayWay. Studio skupia się obecnie na produkcji gry „I am Jesus Christ”, której wishlista bardzo szybko się rozrasta.

Autor również poleca: 

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: notowania funta | nasdaq akcje | kurs cdprojekt | analiza btc | biomed lublin gpw |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here