Naga MarketsSimteract: gra Train Life: a Railway Simulator nabiera rozpęduSimteract stabilnie buduje grupę fanów dookoła swojej pierwszej gry – Train Life: a Railway Simulator. Wraz z liczbą użytkowników, rośnie również średnia ocena gry na portalu Steam, która wynosi obecnie aż 82%. Wszystko to jeszcze przed wprowadzeniem pierwszej dużej aktualizacji, w której zostaną dodane do gry Simteract trasy Europy Zachodniej.

Simteract: Train Life: a Railway Simulator liczba jednocześnie grających wzrosła o około 25%

Train Life: a Railway Simulator od 31.08 jest dostępny w sklepach Steam oraz EpicStore. Od momentu debiutu w formule Early Access, gra autorstwa Simteract spotyka się z coraz większym zainteresowaniem graczy – liczba jednocześnie grających w peaku wyniosła 325 osób, co oznacza ok. 25% wzrost względem debiutu Early Access.– Debiut w Early Access gry Train Life: a Railway Simulator spotkał się z ciepłym przyjęciem fanów. Po miesiącu tytuł posiada średnią jeszcze wyższą niż pierwszego dnia, a praktycznie wszystkie opinie na Steam zachwalają przygotowany przez nas model zarządzania własną firmą kolejową. Innowacja ta pozwoliła nam stworzyć oddaną społeczność graczy – wielu z nich pokonało już granicę 100 rozegranych godzin na Steam. Jednocześnie cały czas rozwijamy grę i przygotowujemy się do wprowadzenia dwóch dużych aktualizacji w najbliższych miesiącach – komentuje prezes Simteract Marcin Jaśkiewicz.

Od samego początku Simteract uważnie analizuje feedback swoich graczy i na bieżąco wprowadza usprawnienia do swojej gry. Od debiutu w Early Access, Train Life: a Railway Simulator dostał aż 6 łatek aktualizujących, które poza wyeliminowaniem błędów dodały do gry nowe funkcjonalności, w tym możliwość dostosowania poziomu trudności rozgrywki. Jeszcze w tym roku grę czeka pierwsza duża aktualizacja, która wprowadzi do gry region Europy Zachodniej (Francja, płn Anglia, kraje Beneluksu). Natomiast na początku 2022 roku do Train Life: a Railway Simulator, w ramach kolejnej aktualizacji, zostaną dodane obszary Europy Środkowej, w tym Polska.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: btc | xm broker | amica kurs | giełda lpp | kurs dolara w kantorach | analizy | gpw 11 bit studios |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here