Naga MarketsSimple, producent własnego oprogramowania na rynku wdrożeń systemów ERP podaje w dzisiejszym raporcie 0,38 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w I poł. 2018 r. wobec 0,14 mln zł zysku rok wcześniej. 


Zysk operacyjny grupy wyniósł 0,38 mln zł wobec 0,22 mln zł zysku rok wcześniej, natomiast skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 20,17 mln zł w I poł. 2018 r. wobec 17,81 mln zł rok wcześniej.

W ujęciu jednostkowym zysk netto w I poł. 2018 r. wyniósł 0,4 mln zł wobec 0,15 mln zł zysku rok wcześniej.


Inwestuj z dźwignią na GPW w surowce, waluty, indeksy oraz spółki polskie oraz zagraniczne. Wszystko dzięki certyfikatom Turbo emitowanym przez ING N.V.

Sytuacja na wykresie

Spółka od roku 2015 znajduje się w trendzie spadkowym i póki co strefa cenowa w przedziale 6,00 – 5,70 zdaje się być mocną strefą wsparcia dla wykresu. Od połowy 2016 roku testowane wsparcie trzyma wykres przed dalszymi spadkami a aktualna cena właśnie zbliżyła po raz kolejny do wsparcia cenowego. Jeśli wsparcie wytrzyma, powinniśmy doświadczyć kolejnego podejścia do stref oporowych 6,40 – 6,75 co stanowiłoby 6 do 12 procent wzrostu od aktualnej ceny. Natomiast jeśli wsparcie po raz pierwszy od dwóch lat zostanie przełamane, kolejnym wsparciem cenowym jest dopiero poziom 4,90 – 4,70 wynikający z dołków z początku 2012 roku. Na chwilę obecną jednak nie widać większej presji na przełamanie obecnego układu wsparcia.

SIMPLE (SME) – wykres tygodniowy


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułGuten Morgen DAX 17.09.2018
Następny artykułKNF: 5 mln zł kary dla Raiffeisen i zielone światło do przejęcia przez BGŻ BNP
Od roku 2012 działa jako Trader na rynku OTC/FX jako daytrader. Założyciel Szczecińskiego Klubu Inwestora „Trading Club Szczecin” oraz prelegent wielu paneli dyskusyjnych nt. rynku Forex. Twórca autorskiej strategii "PSV" - podejścia do inwestycji krótkoterminowych. Pasjonat ekonomii, inwestycji kapitałowych, wyznawca i propagator idei social-learningu. Działania i trafność analiz, które wykonuje, zostały bardzo docenione przez wielu traderów i inwestorów. Skutkowało to m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację FxCuffs w kategorii Analityk Roku 2016 oraz kolejną nominacją za rok 2018.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here