Naga Marketssłowo webinar otoczone ramką na szarym tleŚrednioterminowy pogląd prostą strategią? Pewnie! Portal Comparic.pl ma przyjemność zaprosić Państwa na webinar opisujący autorską strategię Simple Swing – średnioterminowy sposób analizy oraz handlu na rynkach. Spotkanie odbędzie się dziś, w poniedziałek, o godzinie 18:00 a jego gospodarzem będzie Maksymilian Bączkowski.

W trakcie tego spotkania poznasz:

Te artykuły również Cię zainteresują
  • Opis strategii “Simple Swing”,
  • Zastosowanie strategii ze wskazówkami rozwijania systemu,
  • Praktyczną stronę na konkretnych przykładach z sesji handlowych.

Strategia “Simple Swing” to autorska strategia średnioterminowego postrzegania, analizy oraz handlu na rynkach – bez względu na walor. Jak sama nazwa strategii wskazuje – sam system jest bardzo prosty oraz co najważniejsze – dokładnie precyzuje i określa momenty zajmowania pozycji oraz wskazuje ich prowadzenie. Jak każdy inwestor wie: prostota na rynkach finansowych jest najważniejsza – dlatego użycie dwóch prostych narzędzi skutecznie pozwoli każdemu na używanie strategii z powodzeniem.

Spotkanie dedykowane jest dla każdego inwestora chcącego poznać alternatywę podczas zagrań oraz handlu średnioterminowego – bez względu na na stopień zaawansowania oraz dotychczasowego doświadczenia na rynkach.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here