Naga MarketsJeden z tytułów studia SimFabric

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie poinformowała, że 7 kwietnia będzie dniem pierwszego notowania w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect niemal 5,5 miliona akcji zwykłych SimFabric (oznaczenie SIM). Jednocześnie jest to 4. debiut na “małej GPW” w tym roku oraz 378. spółka, która dołącza do rynku.


GPW postanowił – określić dzień 7 kwietnia 2020 r. jako dzień pierwszego notowania w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect 5.469.000 (pięć milionów czterysta sześćdziesiąt dziewięć tysięcy) akcji zwykłych na okaziciela serii A spółki SIMFABRIC S.A., o wartości nominalnej 0,10 zł (dziesięć groszy) każda, oznaczonych przez Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A. kodem „PLSMFBC00016” – napisano w komunikacie.

notować akcje, o których mowa w pkt 1), w systemie notowań ciągłych pod nazwą skróconą „SIMFABRIC” i oznaczeniem „SIM” – dodano.

SimFabric S.A. jest producentem, studiem portującym i wydawcą gier komputerowych. Tworzymy symulatory i gry na komputery PC oraz urządzenia mobilne (iOS, Android). Od 2018 roku certyfikowany producent i wydawca gier na konsole: Nintendo Switch, PS4 i Xbox One. W 2019 roku SimFabric w drodze przekształcenia kapitałowego stał się Spółką Akcyjną SimFabric S.A.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here