whitebit

Umowa wydawnicza na grę “Driftland: The Magic Revival” została rozwiązana, podał SimFabric.

SimFabric: umowa na “Driftland: The Magic Revival” została rozwiązana

“Rozwiązanie umowy nastąpiło z uwagi na przekroczenie terminu wydania gry, co wynikało z przedłużającej się certyfikacji w sklepie Nintendo eShop” – czytamy w komunikacie.2 lipca br. spółka informowała, że proces certyfikacji gry “Driftland: The Magic Revival” na konsolę Nintendo Switch w sklepie Nintendo eShop został rozpoczęty. Premiera gry planowana była na sierpień 2020 r., przy czym spółka zastrzegała, że termin ten może ulec zmianie.

SimFabric jest spółką zależną PlayWay, tworzy symulatory i gry komputerowe na komputery PC oraz urządzenia mobilne (iOS, Android). Od 2018 roku jest certyfikowanym producentem i wydawcą gier na konsole: Nintendo Switch, PS4 i Xbox One. W kwietniu 2020 r. spółka debiutowała na NewConnect.Zapisz się do newslettera Comparic.pl >>

Zapisz się do newslettera Comparic.pl >>Dalsza część artykułu pod filmem
Conotoxia


Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Obserwuj nas >>
  • Powiązane zagadnienia:
Agencja informacyjna ISBnews została założona przez dziennikarzy byłej agencji Internet Securities Businesswire, należącej do Euromoney Polska. Pod adresem portal.isbnews.pl prowadzimy serwis działający w czasie rzeczywistym, dostarczający informacje ekonomiczne dla inwestorów (zarówno instytucjonalnych, jak i indywidualnych). ISBnews Informacyjny Serwis Biznesowy w formie spółki dziennikarskiej funkcjonuje od 1 października 2012 r.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj