Naga MarketsDziałająca na rynku gier wideo spółka SimFabric SA rozszerza współpracę z Microsoft Corporation z siedzibą w Redmond w stanie Waszyngton. Na mocy zawartego przez firmy aneksu do umowy projekty SimFabric mogą być wydawane na Xbox Series X, a także na wszelkie pozostałe generacje konsol Xbox.

SimFabric SA rozszerza współpracę z Microsoft Corporation

Spółka nabyła także możliwość korzystania z usług Streamingu i technologii xCloud. Jednocześnie studio prowadzi rozmowy z kolejnym międzynarodowym partnerem znanym w branży gier wideo. Celem rozmów jest zawarcie umowy, która umożliwi wydanie przez globalnego partnera jednej z gier należących do portfolio SimFabric.

– Zawarty przez SimFabric aneks do umowy z Microsoft Corporation jest kontynuacją rozwoju współpracy między naszymi firmami. Zyskaliśmy dodatkowo możliwość wydawania naszych gier na konsole Xbox One oraz Xbox Series X. W nadchodzącym kwartale planuje wydać sześć tytułów dedykowanych platformie Microsoftu. Wszystkie będą kompatybilne z nadchodzącą konsolą Xbox Series X. – informuje Julia Leszczyńska, prezes SimFabric SA.
Umowa została zawarta na czas nieokreślony.

Jednocześnie zarząd SimFabric prowadzi negocjacje z kolejnym międzynarodowym partnerem, jednym z największych wydawców gier komputerowych na świecie. Umowa dotyczy wydanie przez globalnego partnera gry z portfolio SimFabric.

– Prowadzimy rozmowy z dużą i znaną firmą w branży gier wideo. Planowany termin zakończenia negocjacji ustaliliśmy na termin 30 lipca br. Informacja o zawarciu prawnie wiążącej umowy lub o zakończeniu negocjacji w inny sposób, zostanie przez nas przekazana za pośrednictwem raportu bieżącego. – informuje Emil Leszczyński, przewodniczący Rady Nadzorczej SimFabric.

W maju spółka zawarła największy w swojej historii kontrakt warty 8 mln zł z koncernem Koch Media GmbH. Znany na świecie producent i dystrybutor gier, filmów i oprogramowania zajmie się wydaniem, sprzedażą i marketingiem dwóch tytułów spółki w wersji na PC oraz konsole Nintendo Switch, PlayStation 4 i Xbox One.

Umowa z Koch Media obejmuje również plany wydania tytułów ustalonych przez spółki na konsole nowej generacji: PlayStation 5 oraz Xbox Series X, a także opracowanie do nich dodatków.

– Dziś mogę zdradzić, ze chodzi o nasze dwa projekty z największymi budżetami w historii spółki. Szczegóły zostaną ogłoszone przy okazji uruchamiania światowej kampanii promocyjnej i marketingowej przez koncern Koch Media GmbH – mówi Emil Leszczyński.
Premiery gier w wersji na komputery PC oraz konsole planowane są w 2021 roku.

Zobacz również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułKurs dolara spada poniżej 3,89 PLN. Wcześniej USD/PLN testuje 3,9760 PLN
Następny artykułLotos kończy okres korekty. Czas na powrót w okolice 69 zł
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here