Naga MarketsSimFabric rozpoczyna produkcję The Artifact Hunter - przygodowego symulatora  z elementami FPS SimFabric, notowany na NewConnect producent i wydawca gier, rozpoczyna prace nad nowym projektem. Spółka stworzy symulator poszukiwacza starożytnych artefaktów, w którym znajdą się  elementy FPS – The Artifact Hunter. Fabuła gry sięga początków XX wieku. Twórcy bazują na prawdziwych miejscach i historycznych wydarzeniach. The Artifact Hunter w pierwszej kolejności zostanie udostępniona na komputery PC oraz Mac. Docelowo trafi także na konsole Nintendo Switch, PS4 i Xbox One. Premiera tytułu zaplanowana jest w drugiej połowie 2021 roku.

Sim Fabric rozpoczyna produkcję nowego symulatora

The Artifact Hunter stanowi wzmocnienie rozwoju naszej spółki w gatunku gier symulacyjnych. Projekt kierujemy przede wszystkim do miłośników przygody. Nasz symulator będzie nawiązywał do takich przebojów jak Indiana Jones czy Tomb Raider. Gracz przeniesie się do świata kanadyjskiej mafii lat 20-tych, która zarobiła fortunę na handlu antykami ze zrabowanych grobowców. Zadbamy o to, aby w rozgrywce nie zabrakło wyzwań inspirowanych popularnymi legendami i mitologią. Aktualnie rozpoczynamy prace projektowe, premiera tytułu w wersji na komputery stacjonarne i Mac planowana jest w drugiej połowie przyszłego roku. Planujemy także wydania konsolowe – mówi Emil Leszczyński, przewodniczący rady nadzorczej SimFabric.

Te artykuły również Cię zainteresują
W The Artifact Hunter gracz wcieli się w postać Johna Eagle. Bohater po ukończeniu służby w Canadian Army wyruszy w swoją pierwszą archeologiczną ekspedycję. Tak zacznie się historia łowcy artefaktów, który swoją miłość do historii sztuki przeistacza w zyskowny biznes.

Chcemy, aby gracz przemierzając kolejne etapy odkrywał jednocześnie starożytne tajemnice i zwiedzał miejsca inspirowane prawdziwymi lokacjami, wzbogaconymi o metafizyczne wydarzenia i obnażające swoje ekscytujące tajemnice. Mamy nadzieję dostarczyć ciekawą koncepcję, w której miłośnicy gatunku historical fiction z pewnością znajdą coś dla siebie – informuje Julia Leszczyńska, prezes SimFabric.

Spółka na bieżąco poszukuje nowych rozwiązań i odbiorców w gatunku symulatorów, na których koncentruje się zarówno w zakresie swojej działalności produkcyjnej, jak i wydawniczej.

Zobacz trailer:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułKurs dolara (USD/PLN) ponownie zmierza do 3,7
Następny artykułAkcjonariusze Kruka zdecydują 31 VIII o skupie akcji lub wypłacie dywidendy
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here