Naga MarketsSimFabric, notowany na NewConnect wydawca i producent gier wideo, rozpoczął pracę nad nową grą z gatunku symulator, pod nazwą Garden of Magic Mushroom. Tytuł kierowany do młodszego odbiorcy stylistycznie będzie nawiązywał do takich przebojów jak Minecraft czy Super Mario 3D World.

SimFabric rozpoczął pracę nad nową grą z gatunku symulator

Premiera gry planowana jest na początek 2021 roku. W czerwcu Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy SimFabric podjęło uchwałę o przejściu spółki na rynek główny Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Spółka rozpoczęła już wewnętrzne przygotowywania do zmiany rynku notowań.

– Garden of Magic Mushroom to nasz kolejny projekt z gatunku symulatorów, w którym się specjalizujemy. W przeciwieństwie do dotychczasowych produkcji, odbiorcami naszej najnowszej gry będą młodsi gracze. W ten sposób sprawdzimy zainteresowanie tej grupy odbiorców i zbadamy potencjał takich tytułów. Na bieżąco szukamy nowych rozwiązań, aby jak najbardziej wzbogacić nasze portfolio oraz docierać do jak najszerzej bazy odbiorców – informuje Julia Leszczyńska, prezes Zarządu SimFabric. – Nasz symulator z pewnością docenią także miłośnicy gier z gatunku symulatorów, city builderów oraz gier eksploracyjnych z elementami zagadek i przygody.

Garden of Magic Mushroom będzie rozgrywany w baśniowych światach. Stylistycznie gra przypominać będzie takie klasyki jak Super Mario 3D World czy Minecraft. Premiera tytułu planowana jest w 2021 roku. Symulator w pierwszej kolejności zostanie udostępniony w wersji na komputery PC/Mac, docelowo trafi na konsole nowej generacji: Nintendo Switch, PlayStation 4 i Xbox One.

Działalność SimFabric koncentruje się na produkcji nisko oraz średnio budżetowych i wysokomarżowych gier przez rozproszone niewielkie zespoły deweloperskie i portowaniu ich na zlecenie innych spółek. W bieżącym roku SimFabric planuje wydać siedem produkcji własnych, z których sześć będzie symulatorami: Farm&Fix 2020, ElectriX, Moon Village, Mushrooms: Forest Walker, Flipper Mechanic i House Designer.

Szóstą produkcją jest horror-psychologiczny tworzony na podstawie prozy amerykańskiego pisarza H.P. Lovecrafta i stworzonej przez niego mitologii Cthulhu, pod tytułem Cthulhu: Books of Ancients.

W maju SimFabric powołała firmę zależną – MobileFabric, której celem będzie rozwój gier na urządzenia mobilne. Pierwszym projektem w portfolio gier mobilnych nowej firmy będzie Thief Simulator, z portfolio wydawniczego Grupy PlayWay, drugim kontynuacja przeboju mobilnego Farm Expert 2021 Mobile.

26 czerwca Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy SimFabric podjęło uchwałę o przejściu spółki na rynek główny Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Aktualna wartość rynkowa SimFabric wynosi obecnie ponad 580 mln zł. Spółka działa na rynku od czterech lat.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułEcho sprzedało 254 mieszkania, przekazało 222 w II kw. 2020 r.
Następny artykułTesla i Harley-Davidson zyskują ponad 5%. Netflix z Amazonem wyznaczają historyczne maksima
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here