Naga MarketsSimFabric: Przygodowa gra akcji Saboteur SiO od 18 września dostępna w sklepie Nintendo eShopSimFabric, notowany na NewConnect wydawca i producent gier wideo, wyznaczył datę premiery Saboteur SiO w wersji na Nintendo Switch. Najnowsza część popularnej serii Saboteur będzie dostępna w sklepie Nintendo eShop od 18 września. Cenę gry ustalono na 8.99 EUR. W projekcie SimFabric pełni rolę wydawcy. Poprzednie części serii Saboteur!, Saboteur II: Avenging Angel w wersji na PlayStation 4, już w ciągu pierwszego dnia sprzedaży zwróciły spółce wszystkie koszty zainwestowane w wydanie i porting gry.

SimFabric zapowiada premierę kolejnej gry jeszcze w tym miesiącu

Za nieco ponad dwa tygodnie w sklepie Nintendo eShop fani legendarnej serii Saboteur będą mogli nabyć jej najnowszą część –  Saboteur SiO. Początki popularnej serii sięgają lat 80-tych, a za ich powstanie odpowiada brytyjski twórca Clive Townsend. W najnowszej odsłonie gracze znajdą zupełnie nowe lokacje oraz zmierzą się z nieznanymi dotąd przeciwnikami – mówi Emil Leszczyński, przewodniczący Rady Nadzorczej SimFabric SA.

Cena gry została ustalona na 8.99 EUR. W procesie jej powstawania SimFabric odpowiadało za porting oraz całościowy proces wydawniczy. Studio  jest także właścicielem praw majątkowych do tytułu. Spółka ma w planach wydanie Saboteur SiO na konsole PS4 oraz Xbox One. Premiera gry w tych wersjach planowana jest w Q4 2020 roku.

W sierpniu spółka wprowadziła do sprzedaży na konsole PlayStation 4 dwie poprzednie gry z serii Saboteur!, Saboteur II: Avenging Angel. W dniu premiery wygenerowały sprzedaż, która pokryła wszystkie koszty związane z ich portowaniem i wydaniem. – Wersje tych gier na PS 4 zarabiają w podobnej skali jak wersje wydane na  Nintendo, gdzie ich łączna sprzedaż przekroczyła  100 tys. sztuk. To bardzo dobry wynik – mówi Julia Leszczyńska prezes Zarządu SimFabric SA.

W klasycznej wersji sabotażysty gracz wciela się w anonimowego ninja, którego zadaniem jest przedostanie się do magazynu w celu kradzieży dyskietki z nazwiskami przywódców rebeliantów. Aby znaleźć dysk i uciec musi przedrzeć się przez kompleks pomieszczeń, składający się z magazynu, ciemnych tuneli i tajnego centrum dowodzenia. W trakcie rozgrywki pasek energii wyczerpuje się. Jego uzupełnienie jest możliwe poprzez nieruchomą postawę, odpoczynek czy znalezienie bezpiecznego miejsca. Dostępny jest wybór poziomu trudności, który określa m.in. ilu strażników jest na straży, ile czasu sabotażysta będzie miał na wykonanie swojej misji jak będzie wyglądała trasa do dysku.

Na mocy zawartej umowy wydawniczej z twórcą serii, w przyszłości spółka wprowadzi do sprzedaży wszystkie trzy tytuły na konsole nowej generacji.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułWasko [WAS], Stalprofil [STF] – Gorące spółki dnia
Następny artykułMINUTOR Energia zmierza na rynek NewConnect
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here