Naga MarketsSimFabric poszerza portfolio produkcyjno-wydawnicze o Train Mechanic Simulator VR SimFabric SA, notowany na NewConnect wydawca i producent gier wideo, podpisał umowę z PlayWay SA na wydanie gry Train Mechanic Simulator VR. Spółka zajmie się także dostosowaniem tytułu do wymagań technologii wirtualnej rzeczywistości. Projekt będzie gotowy w drugim kwartale 2021 roku.

SimFabric SA z umową na wydanie kolejnej gry

Jednym z elementów strategii SimFabric jest wieloplatformowość wydawanych przez nas tytułów, dotyczy to także gier dedykowanych wirtualnej rzeczywistości. Dostrzegamy ogromny potencjał tej technologii i chcemy być jej beneficjentem, właśnie dlatego pozyskaliśmy do naszego portfolio pierwszy tytuł, który przystosujemy do wymagań gogli wirtualnej rzeczywistości. Chodzi o Train Mechanic VR, którego właścicielem jest PlayWay – informuje Julia Leszczyńska, prezes zarządu SimFabric SA. – Ostanie miesiące były złotym czasem dla VR-u, który skorzystał na epidemii koronawirusa. Sprzedaż urządzeń w tym czasie mocno urosła, zwłaszcza w USA, gdzie niemal cały sprzęt VR został wyprzedany. Będziemy dokładnie badać ten rynek pod kątem potencjału sprzedaży. Niewykluczone, że będzie to nasz kolejny kluczowy filar strategii rozwoju – dodaje.

Te artykuły również Cię zainteresują
Z tytułu zawartej umowy z PlayWay-em SimFabric przysługuje wynagrodzenie w wysokości 100 proc. zysków ze sprzedaży Train Mechanic Simulator VR, po potrąceniu obowiązkowych opłat naliczanych przez platformy dystrybucji cyfrowej. Wynagrodzenie wypłacane będzie na podstawie miesięcznych raportów sprzedaży gry. Umowa została zawarta na czas nieokreślony.

Premiera Train Mechanic Simulator VR planowana jest na drugi kwartał 2021 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułKurs euro (EUR/CAD) rośnie przy spadających cenach ropy naftowej
Następny artykułUSA uregulują do 4 lat rynek kryptowalut
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here