Naga MarketsSimFabric podpisało umowę z Xi4G na wydanie i portowanie gry House Secrets - The BeginningSimFabric, notowany na NewConnect wydawca i producent gier wideo, podpisał umowę z wrocławskim studiem gier mobilnych Xi4G Sp. z o.o. na wydanie i portowanie gry House Secrets – The Beginning w wersji na PC oraz konsole Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One. Właścicielem autorskich praw majątkowych do tytułu jest spółka Xi4G.

Premiera gry planowa jest na pierwszą połowę 2021 roku

House Secrets – The Beginning jest pierwszą grą typu HOPA (Hidden Objects Adventure) w naszym portfolio. Tytuł autorstwa Xi4G w wersji mobilnej został bardzo dobre przyjęty przez graczy. Na mocy podpisanej umowy zajmiemy się portowaniem gry na komputery stacjonarne oraz konsole NS, PS4 i Xbox. Będziemy także wydawcą tych wersji.  – mówi Emil Leszczyński, przewodniczący Rady Nadzorczej SimFabric. – W pierwszej kolejności wydamy grę w modelu premium, z ewentualną kontynuacją i rozszerzeniem umowy, również o model F2P – na PC i konsole. Efekty tych działań zamierzamy zaprezentować w pierwszej połowie 2021 roku.

House Secrets – The Beginning stanowi połączenie klasycznych mechanizmów Hidden Object z dodatkiem przygód w oryginalnych lokacjach i fascynujących zagadek sprzed lat. Do tej pory liczba pobrań wersji mobilnej tytułu przekroczyła 200 tys. sztuk. Gra opowiada historię Amerykanki Lucy, która odkrywa dzieje swojej rodziny w Polsce i trafia do krainy obarczonej klątwą i mroczną magią. Fabuła gier oparta na silniku gier Hidden Object rozwija się na zasadzie odblokowania atrakcyjnych wizualnie plansz, na których należy znaleźć wyznaczone obiekty. Model zakłada przyznawanie nagród i zasobów niezbędnych do rozwijania mapy, historii i kolejnych wątków, aby uczynić rozrywkę interesującą i wciągającą dla gracza. Xi4G aktualnie rozwija serię produktów, które tworzą wspólnie całą markę House Secrets.

SimFabric z tytułu realizacji zawartej umowy otrzyma wynagrodzenie w wysokości 50 proc. zysków ze sprzedaży gry po potrąceniu obowiązkowych opłat naliczanych przez platformy dystrybucji cyfrowej.

Obecna wycena spółki wynosi ponad 400 mln zł. W związku z deklaracją zarządu dotyczącą uruchomienia procedury przejścia na główny parkiet GPW po przekroczeniu kapitalizacji na poziomie 100 mln złotych, 26 czerwca, Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy podejmie decyzję w tej sprawie –  Niewątpliwie na ustalenia związane ze zmianą parkietu notowań, ma podpisanie największej w historii naszej spółki umowy z koncernem Koch Media GmbH. Kontrakt ten dotyczy współpracy przy dwóch projektach z portfolio naszego studia. Tytuły te będą promowane i dystrybuowane przez Koch Media GmbH na cały świat – mówi Julia Leszczyńska, prezes SimFabric.

Jak wskazuje prezes studia, SimFabric rozpoczęło już wewnętrzne przygotowywania do mapy drogowej przejścia na główny rynek GPW. Szczegóły ustaleń WZA będą znane w piątek.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułRopa WTI wczoraj w dół o niemal 6%, w Ameryce kolejne rekordowe poziomy zapasów
Następny artykułO wykresach ani słowa: AUD/USD, GBP/JPY, CAD/CHF
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here