Naga Markets7 kwietnia na rynku NewConnect zadebiutowała spółka SimFabric S.A., która jest czwartym w tym roku podmiotem notowanym na alternatywnym rynku obrotu i jednocześnie pierwszym w historii GPW, której debiut odbył się całkowicie w formie wirtualnej (w związku z obecną sytuacją panującą na świecie). tym jak koronawirus wpłynął na branżę gamingową oraz jakie są plany rozwoju firmy Comparic24.tv rozmawiał z Emilem Leszczyńskim, przewodniczącym rady nadzorczej SimFabric SA.

  • Pierwszy wirtualny debiut na GPW – SimFabric wchodzi na rynek NewConnect
  • Do alternatywnego systemu obrotu wprowadzono 5.469.000 akcji serii A o łącznej wartości 17,5 mln złotych
  • SimFabric jest 378. Spółką notowaną na NewConnect oraz 4. debiutem na tym rynku w 2020 r.

SimFabric po debiucie na NewConnect. Rozmowa z Emilem Leszczyńskim

– Debiut SimFabric jest historycznym wydarzeniem dla naszej giełdy, ponieważ odbył się całkowicie online. Niezmiernie cieszymy się, że w czasie dużej zmienności na rynku mamy spółki, które nie tylko radzą sobie z nowymi wyzwaniami, ale również stawiają na dalszy rozwój. Dzisiejszy debiut pokazuje, że giełda w pełni działa. Arkusze są pełne zleceń, a spółki debiutują. Witamy nowego emitenta i życzymy sukcesów na nowej ścieżce rozwoju – mówił Marek Dietl, prezes zarządu GPW.

Co na temat debiutu do powiedzenia ma natomiast reprezentujący radę nadzorczą SimFabric, Emil Leszczyński? Wywiad Comparic24.tv dostępny poniżej:

Powstała w 2016 r. SimFabric S.A. jest spółką zależną PlayWay, tworzy symulatory i gry komputerowe na komputery PC oraz urządzenia mobilne (iOS, Android). Od 2018 roku jest certyfikowanym producentem i wydawcą gier na konsole: Nintendo Switch, PS4 i Xbox One. W 2019 roku SimFabric w drodze przekształcenia kapitałowego stał się Spółką Akcyjną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here