Naga Markets

SimFabric miał szac. 2,6 mln zł jedn. zysku netto, 3,2 mln zł zysku EBITDA w I półr.Warszawa, 06.09.2022 (ISBnews) – SimFabric odnotował 2,6 mln zł jednostkowego zysku netto i 3,2 mln zł zysku EBITDA w I poł. 2022 r., przy 4,6 mln zł przychodó1), podała spółka, prezentując szacunkowe dane.

Prezentowane wielkości mają charakter jedynie szacunkowy, mogą ulec zmianie i różnić się od wartości, które zostaną opublikowane w raporcie okresowym za I półrocze 2022 r. w dniu 30 września 2022 r. Prezentowane wartości zawierają jedynie dane jednostkowe co oznacza, że nie zostały poddane konsolidacji, podano w komunikacie.SimFabric jest spółką zależną PlayWay, tworzy symulatory i gry komputerowe na komputery PC oraz urządzenia mobilne (iOS, Android). Od 2018 roku jest certyfikowanym producentem i wydawcą gier na konsole: Nintendo Switch, PS4 i Xbox One. W sierpniu 2022 r. spółka zadebiutowała na rynku głównym GPW, przenosząc notowania z rynku NewConnect.

(ISBnews)Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Poprzedni artykułMostostal Zabrze miał szac. 6,8 mln zł skonsolidowanego zysku netto w II kw. 2022 r.
Następny artykułOnde rozważa wejście na rynek niemiecki poprzez akwizycje
isbnews agencja informacyjna
Agencja informacyjna ISBnews została założona przez dziennikarzy byłej agencji Internet Securities Businesswire, należącej do Euromoney Polska. Pod adresem portal.isbnews.pl prowadzimy serwis działający w czasie rzeczywistym, dostarczający informacje ekonomiczne dla inwestorów (zarówno instytucjonalnych, jak i indywidualnych). ISBnews Informacyjny Serwis Biznesowy w formie spółki dziennikarskiej funkcjonuje od 1 października 2012 r.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here