Naga MarketsSimFabric ma umowę z HeartBeat IE na wydanie gry 'Gardenia' w ChinachWarszawa, 24.11.2021 (ISBnews) – SimFabric zawarł umowę wydawniczą z HeartBeat Interactive Entertainment Ltd. z siedzibą w Chinach na dystrybucję gry “Gardenia” na terytorium Chin, podała spółka. Studio ustaliło także datę wydania gry “Gardenia: Prologue” na konsole PS4/PS5 w sklepie PlayStation Store na 26 listopada 2021 r.

“W związku z zawarciem umowy, gra zostanie wydane na terytorium Chin na platformie sprzedażowej Steam z konta emitenta. Wydawca będzie odpowiedzialny za wszelkie działania marketingowe, związanych z promocją i sprzedażą gry na terytorium Chin oraz poniesie wszelkie koszty z tym związane” – czytamy w komunikacie.Wszelkie autorskie prawa majątkowe do gry pozostaną w SimFabric. Emitent udziela wydawcy licencji na okres 3 lat na dystrybucje gry na terytorium Chin, podano także.

“Strony ustaliły, że zysk z gry uzyskany ze sprzedaży na terytorium Chin zostanie podzielony w proporcji 70% dla emitenta oraz 30% dla wydawcy. Emitent planuje wydanie gry, także w wersji chińskiej, w sklepie Steam na komputery PC w dniu 3 grudnia 2021 r. SimFabric nie wyklucza współpracy z wydawcą przy kolejnych projektach.” – czytamy także.

Równocześnie spółka poinformowała o ustaleniu daty wydania gry “Gardenia: Prologue” na konsole PS4/PS5 w sklepie PlayStation Store na 26 listopada 2021 r.

SimFabric jest spółką zależną PlayWay, tworzy symulatory i gry komputerowe na komputery PC oraz urządzenia mobilne (iOS, Android). Od 2018 roku jest certyfikowanym producentem i wydawcą gier na konsole: Nintendo Switch, PS4 i Xbox One. W kwietniu 2020 r. spółka debiutowała na NewConnect.

(ISBnews)

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: gpw kęty | biomed kurs | naga markets | kurs franka prognozy 2021 | orlen akcje notowania | kurs forinta do złotówki | biomed akcje wykres |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here