Naga MarketsFarm Mechanic Simulator w procesie certyfikacji NintendoSimFabric, notowany na NewConnect wydawca i producent gier wideo z grupy PlayWay, poinformował o rozpoczęciu certyfikacji gry Farm Mechanic Simulator na konsolę Nintendo Switch. W procesie powstawania gry spółka odpowiada za portowanie (dostosowanie technologiczne gry do wymagań konkretnej platformy) oraz całościowy proces jej wydanie. Planowo, tytuł trafi do sprzedaży w sklepie Nintendo eShop w czerwcu br.

Rozpoczęty proces certyfikacji gry Farm Mechanic Simulator na konsolę Nintendo Switch

Gra będzie dostępna także w wersji na PlayStation 4 oraz Xbox One. W kwietniu spółka zawarła umowę z międzynarodowym partnerem – Koch Media GmbH na kwotę 8 mln zł. SimFabric rozważa debiut na głównym parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie jeszcze w tym roku.

– Farm Mechanic Simulator, pierwszy z pięciu symulatorów przeznaczonych przez nas do portowania na konsole nowej generacji, trafił dziś do certyfikacji Nintendo. Oznacza to, że prace produkcyjne przy projekcie zostały w pełni zakończone. Liczymy, że proces certyfikacji przebiegnie pomyślnie i zgodnie z tym co zakładaliśmy, premiera Farm Mechanic Simulator w wersji na Nintendo Switch, nastąpi w czerwcu br. – informuje Emil Leszczyński, przewodniczący Rady Nadzorczej SimFabric SA.

Farm Mechanic to symulator napraw pojazdów rolniczych, który bazuje na popularnej mechanice gry Car Mechanic Simulator. Od premiery w 2014 roku symulator mechanika samochodowego podbija rynek gamingowy i zdobywa nowych fanów, przynosząc jej twórcom znaczące zyski – Licencję na Farm Mechanic Simulator pozyskaliśmy od naszego głównego akcjonariusza, którym jest PlayWay. Spółka ta niejednokrotnie udowodniła, że potrafi robić symulatory, które biją rekordy popularności, przez co zyskała miano specjalisty tego gatunku. Wierzymy, że także nasza propozycja zdobędzie zainteresowanie szerokiej grupy odbiorców, m.in. fanów Car Mechanica – mówi Julia Leszczyńska, prezes SimFabric SA.

Jeszcze w tym roku Farm Mechanic Simulator zadebiutuje w wersji na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One. Tytuł został przygotowany z myślą o rynku amerykańskim oraz europejskim.

SimFabric do końca 2020 roku chce mieć w swoim portfolio dziesięć symulatorów na konsole. Dwa z nich, które debiut na Nintendo Switch mają już za sobą, cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Chodzi o Farm Expert 2019 oraz Construction Machines Simulator. Obie wersje po sukcesie w dystrybucji cyfrowej doczekały się wersji pudełkowych, wydanych przez zachodnich dystrybutorów w Europie, Australii, Afryce Południowej i Ameryce Północnej.

W kwietniu SimFabric poinformowało o zawarciu znaczącej umowy z globalnym producentem i dystrybutorem gier, filmów i oprogramowania – Koch Media GmbH. W jej ramach zagraniczny partner stał się właścicielem 50 proc. praw autorskich do dwóch gier spółki. Koch Media GmbH zajmie się wydaniem, sprzedażą i marketingiem tych tytułów w wersji na komputery PC oraz konsole Nintendo Switch, PlayStation 4 i Xbox One. Wartość podpisanej umowy opiewa na kwotę ok. 8 mln zł.

– Umowa z Koch Media to kolejny krok milowy w historii naszej spółki. Realizacja kontraktu pozwala nam znacząco przyspieszyć przejście na główny parkiet GPW w Warszawie, co jest jednym z naszych głównych celów. Niewykluczone, że nastąpi to jeszcze w tym roku. Umowa pozwala nam także przyjąć wcześniej niż zakładaliśmy politykę dywidendową. Liczymy, że będziemy mogli ją ogłosić pod koniec 2021 roku – dodaje Emil Leszczyński.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKoronawirus: 218 nowych przypadków COVID-19, liczba zarażonych sięgnęła 14 647 – podaje MZ
Następny artykułKurs euro w dół, gdy wracają europroblemy
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here