Naga MarketsRynek srebra od 27 grudnia ubiegłego roku porusza się na północ. Wzrosty te spowodowane były odrzuceniem niezwykle istotnego wsparcia w okolicy poziomu 15.90 zbiegającego się z mierzeniem 70.7% korekty Fibonacciego z wcześniejszych wzrostów.

Od połowy stycznia rynek oscylował w okolicy istotnego oporu 17.20 i wydawać by się mogło, że poziom ten zostanie niepokonany. Ostatecznie jednak podczas ostatniej styczniowej sesji, na skutek dynamicznej siły popytowej rynek pokonał wspomniany poziom otwierając tym samym drogę do dalszych wzrostów.

Po krótkiej korekcie spadkowej i re-teście od góry poziom ten został odrzucony jako wsparcie i od tego czasu obserwujemy kontynuację ruchu na północ.

Spoglądając na wykres 4-godzinowy zauważymy, że rynek testuje obecnie lokalną strefę oporu pomiędzy poziomami 18.00 – 18.15.

SILVER H4

Spoglądając jednak na interwał dzienny i tygodniowy wydawać by się mogło, że zdecydowanie istotniejsze okazują się okolice poziomu 18.50 i to tam wzrosty mogłyby być kontynuowane w najbliższym czasie.

Sprawdź ofertę Brokera HotForex

SILVER Daily
SILVER Weekly


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułAdmiral Markets wprowadza nowe CFD na 26 europejskich akcji
Następny artykułPolska inflacja coraz bliżej europejskiego celu?
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here