Naga MarketsSrebro po dość gwałtownych wzrostach trwających od czerwca do pierwszych dni września br. osiągnęło maksimum tego roku $19.63/oz.

SREBRO Daily

Po osiągnięciu tego poziomu , ostatni raz widzianego w 2016r , cena zaczęła maleć, poruszając się w kanale spadkowym. W poniedziałek notowania poruszały się w zakresie świecy z piątku (11.10) i utworzyła się formacja Inside Bara ($17.74-$17.32).

XM oferuje traderom minimalne depozyty od 5 dolarów oraz bezpieczeństwo dzięki licencjom CySEC, ASIC i FCA. Handluj z brokerem posiadającym 10-letnią tradycję rynkową i ponad 2.5 miliona klientów na całym świecie.

SREBRO H4 – konfluencja oporów

Na wykresie H4 możemy zauważyć, że aktualnie cena znajduje się w ważnym miejscu. Górne ograniczenie IB pokrywa się ze strefą podaży (niebieska) i dodatkowo w tym miejscu przechodzi opór kanału spadkowego. Taka konfluencja zazwyczaj zwiększa zainteresowanie rynku i w przypadku pokonania tych oporów możemy spodziewać się napływu większej ilości zleceń kupna, lub w przypadku odrzucenia – zleceń sprzedaży. Warto zatem obserwować zachowanie się ceny tego surowca i dołączyć po pojawieniu się odpowiedniego sygnału price action. Trwałe pokonanie tego oporu może skierować rynek do ceny na poziomie 18.57. gdyby jednak cena skutecznie pokonała dolny poziom IB (17.32) warto będzie zająć pozycje short z celem 17.03.


Analiza będzie weryfikowana w weekend zgodnie z założeniami cyklu “Pomiędzy Teorią a Praktyką”. Wszystkie odcinki cyklu “Pomiędzy Teorią a Praktyką” są  zebrane w osobnym wątku na naszym forum w dziale Dzienniki Traderów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here