Naga MarketsAdmiral-Markets-LogoNa wykresie srebra jesteśmy świadkami bardzo interesujących zwrotów akcji. Sytuacja jest dynamiczna, co powinno cieszyć inwestorów mających bardzo krótki horyzont inwestycyjny. Po precyzyjnym odbiciu się od oporu na poziomie 16,68 pod koniec zeszłego tygodnia srebro sukcesywnie podążało w kierunku południowym.

Ten tydzień srebro zaczęło od poziomu 15,35 dolarów za uncję, po czym błyskawicznie przebiło tegoroczne minima i zatrzymało się dopiero na poziomie 14,31 czyli około 7% procent od poziomu otwarcia. Kontra byków była również gwałtowna, a jej zasięg dwukrotnie większy. Od dołka w ciągu paru godzin dotarliśmy do 16,35.

Wynika z tego, że dzienna zmienność na srebrze oscyluje dziś w okolicach 13-14%. Kształtująca się szpulka na wykresie dziennym wyraża ogromne niezdecydowanie rynku co do dalszego zachowania ceny, zatem najrozsądniejszym wyjściem jest oczekiwanie na rozwój sytuacji.

????????????????????????????????????????????

Admiral-Markets-Logo

Promocja – Tylko dla użytkowników serwisu Comparic.pl 25% premia przy zasileniu rachunku. O szczegóły pytaj mailowo na info@admiralmarkets.pl. Możesz również wypróbować konto demo. Jeżeli jesteś naszym czytelnikiem dostęp do sesji Live Trading we wrześniu masz zagwarantowany całkowicie za darmo.Wystarczy, że wypełnisz formularz!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułJak dzielimy fundusze inwestycyjne? cz. 1
Następny artykułMoody’s tnie rating Japonii
Analityk rynku towarowego w Admiral Markets AS Oddział w Polsce. Makler papierów wartościowych z uprawnieniami do wykonywania czynności doradztwa inwestycyjnego (nr licencji 2676). Absolwent Politechniki Koszalińskiej oraz studiów podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Z rynkami finansowymi związany od 2005 roku. Aktywny inwestor. Zwolennik analizy technicznej. Na co dzień zajmuje się sporządzaniem analiz i komentarzy rynkowych, prowadzeniem szkoleń oraz wsparciem klientów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here