Naga MarketsSilvair – spółka oferująca innowacyjne rozwiązania z zakresu Internet Rzeczy – nawiązała współpracę z firmą EmCom Technology Inc. specjalizującą się w produkcji czujników, podano w komunikacie.

Silvair rozpoczyna kolejną współpracę

“Cieszymy się, że EmCom będzie produkować komponenty dla części naszych klientów. Mamy również nadzieję, że baza klientów znacząco wzrośnie dzięki łatwiejszej dostępności do komponentów” – powiedział prezes Rafał Han, cytowany w komunikacie.

EmCom przeszło już testy akceptacyjne Silvair i uruchamia pierwszą produkcję przeznaczoną do projektów w Europie. Zapowiada też udział w największych ogólnoświatowych wydarzeniach branżowych w najbliższych latach, podano także.

Te artykuły również Cię zainteresują

“EmCom dostarcza czujniki dla czołowych producentów oświetlenia w Europie, głównie Niemiec, Wielkiej Brytanii i Szwajcarii. W ramach umowy z Silvair, firma planuje wytworzyć pierwsze na świecie certyfikowane sensory Bluetooth mesh i DALI 2. Firma planuje również wypuścić na rynek czujniki do innych zastosowań, nie tylko oświetleniowych, w tym np. czujniki termiczne mierzące temperaturę ciała” – czytamy dalej.

Silvair Inc. to spółka oferująca innowacyjne rozwiązania z zakresu IoT (Internet of Things – Internet Rzeczy) oparte na technologii Bluetooth Mesh. Spółka jest notowana na GPW od lipca 2018 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here