Naga MarketsGPW Akcje PKN Orlen i Bogdanki we wtorek 16 lipcaSilvair podpisał kolejne umowy na wykorzystanie swojego oprogramowania do komponentów oświetleniowych z firmami LEDCity, Light Efficient Design, norweską firmą Lunav oraz jednym z czołowych producentów komponentów – firmą MeanWell, podała spółka.

Silvair podpisał kolejne umowy na wykorzystanie swojego oprogramowania do komponentów oświetleniowych

“Rośniemy w siłę. Kolejni producenci komponentów oraz dostawcy usług oświetleniowych dołączają do naszego ekosystemu. To oznacza więcej projektów i więcej obiektów z naszą technologią na całym świecie. Więcej obiektów to znów więcej danych i możliwość ich monetyzacji” – powiedział prezes Rafał Han, cytowany w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują

Szwajcarska firma LEDCity specjalizuje się w systemach zmniejszających zużycie energii, współpracuje w tym zakresie ze szwajcarskim oddziałem ministerstwa ds. energii. Firma Light Efficient Design produkuje zarówno komponenty, jak i oprawy oświetleniowe, posiada 10 centrów dystrybucyjnych na całym świecie. Norweska firma Lunav specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań z zakresu IoT w krajach skandynawskich. Firma Meanwell posiada ponad 2 800 pracowników, głównie na Tajwanie, w Chinach, w Kaliforni i Holandii i specjalizuje się w produkcji zasilaczy, wymieniono w informacji.

Firmy przeszły już testy technologiczne i zaczynają produkcję komponentów. Pierwsze projekty z ich wykorzystaniem planowane są jeszcze w tym roku, zaznaczono także.

Silvair Inc. to spółka oferująca innowacyjne rozwiązania z zakresu IoT (Internet of Things – Internet Rzeczy) oparte na technologii Bluetooth Mesh. Spółka jest notowana na GPW od lipca 2018 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here