Naga MarketsSilvair ogłosił partnerstwo z producentem rozwiązań oświetleniowych LSI Industries, notowanym na amerykańskiej giełdzie Nasdaq, podała spółka. W ramach partnerstwa LSI Industries wprowadza do oferty AirLink Blue – bezprzewodowe rozwiązanie z technologią Bluetooth Mesh do sterowania oświetleniem zewnętrznym.

Silvair rozpoczyna współpracę z LSI Industries

“System jest kompatybilny z najpopularniejszymi produktami LSI. Dzięki niemu proces konfiguracji i zarządzania siecią oświetleniową jest prostszy i szybszy w porównaniu z innymi systemami dostępnymi na rynku” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
“Technologia Silvair jest kluczowa, by klienci mogli doświadczyć naprawdę prostej i bezproblemowej kontroli oświetlenia z systemem AirLink Blue. Szerokie możliwości kontroli Bluetooth mesh pozwala LSI dostarczyć rozwiązanie, którego oczekują nasi klienci” – powiedział Chris Papa, SVP Engineering w LSI Industries, cytowany w komunikacie.

System AirLink Blue składa się z trzech podstawowych elementów; kontrolera Bluetooth Mesh, wbudowanego zegara astronomicznego oraz aplikacji do konfiguracji. AirLink Blue to system „pod klucz”. Moduły do kontroli są fabrycznie instalowane w oprawach, a LSI wstępnie konfiguruje je zgodnie z wymaganiami klienta, przed wysyłką. Zmiany można łatwo wprowadzić po instalacji za pomocą intuicyjnej aplikacji AirLink Blue, podano także.

“Kolejna amerykańska firma dostrzegła potencjał technologii Silvair i otwartego standardu Bluetooth mesh. Przed LSI bardzo ciekawy czas bo rok 2020 zapowiada się bardzo intensywnie, jeśli chodzi o nowe instalacje AirLink Blue. Jako partner technologiczny jesteśmy gotowi wesprzeć LSI i szybko reagować na ich potrzeby” – powiedział prezes Silvair Rafał Han, cytowany w komunikacie.

Silvair Inc. to spółka oferująca innowacyjne rozwiązania z zakresu IoT (Internet of Things – Internet Rzeczy) oparte na technologii Bluetooth Mesh. Spółka jest notowana na GPW od lipca 2018 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here