Naga MarketsSilvair ogłosił partnerstwo z producentem rozwiązań oświetleniowych LSI Industries, notowanym na amerykańskiej giełdzie Nasdaq, podała spółka. W ramach partnerstwa LSI Industries wprowadza do oferty AirLink Blue – bezprzewodowe rozwiązanie z technologią Bluetooth Mesh do sterowania oświetleniem zewnętrznym.

Silvair rozpoczyna współpracę z LSI Industries

“System jest kompatybilny z najpopularniejszymi produktami LSI. Dzięki niemu proces konfiguracji i zarządzania siecią oświetleniową jest prostszy i szybszy w porównaniu z innymi systemami dostępnymi na rynku” – czytamy w komunikacie.

“Technologia Silvair jest kluczowa, by klienci mogli doświadczyć naprawdę prostej i bezproblemowej kontroli oświetlenia z systemem AirLink Blue. Szerokie możliwości kontroli Bluetooth mesh pozwala LSI dostarczyć rozwiązanie, którego oczekują nasi klienci” – powiedział Chris Papa, SVP Engineering w LSI Industries, cytowany w komunikacie.

System AirLink Blue składa się z trzech podstawowych elementów; kontrolera Bluetooth Mesh, wbudowanego zegara astronomicznego oraz aplikacji do konfiguracji. AirLink Blue to system „pod klucz”. Moduły do kontroli są fabrycznie instalowane w oprawach, a LSI wstępnie konfiguruje je zgodnie z wymaganiami klienta, przed wysyłką. Zmiany można łatwo wprowadzić po instalacji za pomocą intuicyjnej aplikacji AirLink Blue, podano także.

Te artykuły również Cię zainteresują

“Kolejna amerykańska firma dostrzegła potencjał technologii Silvair i otwartego standardu Bluetooth mesh. Przed LSI bardzo ciekawy czas bo rok 2020 zapowiada się bardzo intensywnie, jeśli chodzi o nowe instalacje AirLink Blue. Jako partner technologiczny jesteśmy gotowi wesprzeć LSI i szybko reagować na ich potrzeby” – powiedział prezes Silvair Rafał Han, cytowany w komunikacie.

Silvair Inc. to spółka oferująca innowacyjne rozwiązania z zakresu IoT (Internet of Things – Internet Rzeczy) oparte na technologii Bluetooth Mesh. Spółka jest notowana na GPW od lipca 2018 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here