Naga MarketsGPW Akcje PKN Orlen i Bogdanki we wtorek 16 lipcaSilvair ogłosił partnerstwo z firmą Sylvania – dostawcą pełnego spektrum profesjonalnych i architektonicznych rozwiązań oświetleniowych, podano w komunikacie.

Silvair ogłosił partnerstwo z firmą Sylvania

“W ramach podpisanej umowy, Sylvania rozszerza swoje portfolio o oprawy wykorzystujące technologię Bluetooth Mesh, które mogą łączyć się z innymi produktami oświetleniowymi i czujnikami zgodnymi z tym standardem. Silvair odpowiada również za dostarczenie technologii w postaci narzędzi do uruchamiania i konfiguracji sieci oświetleniowych. Umożliwia to szybkie, bezproblemowe i tanie zainstalowanie profesjonalnego systemu do kontroli oświetlenia” – czytamy w komunikacie.

Sylvania z siedzibą w Budapeszcie operuje w ponad 25, a sprzedaje swoje produkty w ponad 45 krajach, na całym świecie. Łącznie zatrudnia ponad 1700 osób. Właścicielem Sylvania jest Shanghai Feilo Acoustics Co Ltd, spółka notowana na giełdzie w Szanghaju, podano także.

Te artykuły również Cię zainteresują

“Standard Bluetooth mesh z każdym dniem staje się coraz bardziej powszechny. Cieszymy się, że Sylvania dołącza do tego otwartego ekosystemu. Jako ich partner technologiczny dbamy o ciągły rozwój naszych rozwiązań z zakresu kontroli oświetlenia a tym samym wspieramy Sylvanie w dążeniu do osiągnięcia sukcesu rynkowego”- powiedział CEO w Silvair Rafał Han, cytowany w komunikacie.

Silvair Inc. to spółka oferująca innowacyjne rozwiązania z zakresu IoT (Internet of Things – Internet Rzeczy) oparte na technologii Bluetooth Mesh. Spółka jest notowana na GPW od lipca 2018 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here