Naga MarketsSilvair nawiązał współpracę z amerykańską firmą oświetleniową Eiko GlobalWarszawa, 22.09.2021 (ISBnews) – Silvair nawiązał współpracę z amerykańską firmą oświetleniową Eiko Global, podała spółka.

„W ramach podpisanej umowy Silvair dostarczy licencje na oprogramowanie układowe dedykowane do urządzeń oświetleniowych. Odpowiada również za dostarczenie technologii w postaci narzędzi do uruchamiania i konfiguracji sieci oświetleniowych. Umożliwia to szybkie, bezproblemowe zainstalowanie profesjonalnego i konkurencyjnego cenowo systemu do kontroli oświetlenia” – czytamy w komunikacie.EiKO Global, LLC jest amerykańskim producentem oświetlenia z biurami w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Europie i regionie Azji i Pacyfiku. Od ponad 40 lat spełnia potrzeby oświetleniowe użytkowników komercyjnych i przemysłowych jako lider na rynku modernizacji i renowacji, dostarczając szeroką gamę wysokiej jakości inteligentnych opraw i rozwiązań oświetleniowych.

„Technologia Silvair będzie wykorzystywana przez firmę Eiko do wdrożeń w przestrzeniach komercyjnych oraz instalacjach zewnętrznych i ma stać się wiodącym systemem do kontroli oświetlenia oferowanym przez firmę” – czytamy dalej.

Silvair Inc. to spółka oferująca innowacyjne rozwiązania z zakresu IoT (Internet of Things – Internet Rzeczy) oparte na technologii Bluetooth Mesh. Spółka jest notowana na GPW od lipca 2018 r.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here