Naga Marketssztabki złotaNotowania złota silnie zyskują od czasu odbicia od linii trendu wzrostowego, która swój bieg rozpoczyna w dołku z 2018 roku. Kurs w tym miesiącu zdołał znieść spadki od szczytu z lutego br.

Jak widać na wykresie dziennym XAU/USD poniżej, 7 czerwca notowania złota wzniosły się ponad tegoroczny szczytu i tym samym znalazły na poziomach z kwietnia 2018 roku. Po krótki odbiciu, cena w obecnym tygodniu wróciła do wsparcia w pobliżu 1322 USD.

Właśnie na wspomnianym wyżej wsparciu ponownie pojawili się kupujący, którzy już trzeci dzień z rzędu wypychają kurs na coraz wyższe poziomy. Kluczowy wzrost ma natomiast miejsce podczas dzisiejszej sesji, udało się bowiem ustanowić nowy szczyt.

Zobacz też: Dolar, euro, funt i frank umacnia się do złotego w piątkowy poranek

Jeśli opór przy 1346,60 USD zostanie skutecznie pokonany na zamknięciu dnia / tygodnia, byki otworzą sobie drogę do dalszych wzrostów. Ich kolejnym celem w przypadku realizacji tego scenariusza wydaje się być opór w okolicach 1365 USD, który skupia maksima z 2018 roku.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

Kurs złota (XAU/USD) - wykres dzienny - 14 czerwca 2019
Kurs złota (XAU/USD) – wykres dzienny – 14 czerwca 2019

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here