Naga MarketsW poniedziałkowym wydaniu programu “Surowcowe.info” prowadzonego przez Bogusza Kasowskiego poruszono temat rynku towarów rolnych, który w tym roku może zanotować jeden z gorszych okresów ze względu na przedłużającą się wojnę handlową. W programie omówiono również najważniejsze wydarzenia rynkowe i przenalizowano sytuację na wykresach. Surowcowe.info to program emitowany na antenie telewizji Comparic24.tv, z którego poznasz najświeższy przegląd notowań na rynku surowców. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia dzisiejszego materiału.


Towary rolne obciążone wojną handlową i epidemią

Louis Dreyfus ostrzegł, że ten rok będzie bardzo trudny na rynku towarów rolnych, ze względu na przedłużającą się wojnę handlową oraz epidemię afrykańskiego pomoru świń która obniżyła zyski w pierwszym półroczu 2019 (-19,78% r/r). LDC jest jednym z największych na świecie pośredników w handlu produktami rolnymi oznajmił Bogusz Kasowski.

Te artykuły również Cię zainteresują
Afrykański pomór świń w ocenie prowadzącego przyczyni się do spadku zapotrzebowania na soję, co może powodować spore problemy w firmach pośredniczących.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here