Naga MarketsPrzeglądając wykresy pod kątem strategii TDiS widoczne jest znaczne umocnienie dolara kanadyjskiego, pojawiło się bowiem sporo silnych impulsów na parach z tą właśnie walutą. Więcej o nich w poniższym wpisie.

AUDCAD

Notowania pary walutowej AUDCAD poczynił znaczny postęp, pojawił się bowiem silny impuls spadkowy, który doprowadził do przełamania wsparcia w okolicach 0.97. Mając to na uwadze, szukać można będzie okazji do shorta po ewentualnej korekcie.

EURGBP

Notowania EURGBP odbiły niedawno od kluczowego oporu w obrębie 0.8960, a ruch ten poprzedzał krótkoterminowy trend wzrostowy. Jak widać na wykresie 4-godzinnym poniżej, kurs znalazł się w strefie zniesienia, a konkretnie na jej dolnym ograniczeniu. Być może pojawi się tu sygnał, mam jednak nadzieję, że dopiero po niedzieli. Nie zamierzam bowiem otwierać pozycji długiej i zostawiać jej na weekend.

USDCAD

Na parze USDCAD utworzył się w tym tygodniu kolejny impuls spadkowy, a notowania zmieniły krótkoterminowy trend na spadkowy. Można zatem będzie rozglądać się za okazjami do zajmowania pozycji krótkich, gdyż jak widać, korekta dotarła już do 33% zniesienia.

GBPCAD i EURCAD

Kolejny impuls spadkowy pojawił się także na GBPCAD. Trend spadkowy sugeruje tu poszukiwanie okazji do sprzedaży. Podobna sytuacja również na EURCAD, tam nawet impuls wydaje się znacznie silniejszy.

Strategię price action Tylko Dołki i Szczyty możesz wypróbować na rachunku u brokera Royal, który posiada w swojej ofercie analizowane instrumenty.


Artykuły dotyczące strategii znajdziesz pod tagiem Strategia TDiS. Poza tym są jeszcze analizy potencjalnych zagrań, które widnieją pod tagiem Analiza TDiS. Z kolei pełną listę wpisów (artykułów, analiz, etc.) łączy jeden wspólny tag: TDiS.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here