Naga MarketsW ostatnich dniach widać znaczne umocnienie dolara kanadyjskiego, na które złożyło się kilka czynników opisywanych już z resztą na łamach portalu. Rezultatem tego umocnienia są kolejne impulsy na parach z CAD, których korekty mogą przynieść okazję do kupna / sprzedaży. Poza tym, silny pozostaje dolar amerykański.


USDJPY

Notowania pary walutowej USDJPY przełamały w ubiegłym tygodniu kluczowy opór w obrębie poziomu 113.00 i tym samym kontynuowały trend wzrostowy. Można zatem rozglądać się za okazjami zakupowymi po cofnięciach do strefy zniesienia (33-66%) ostatniego impulsu wzrostowego.

CADJPY

Podobna sytuacja jak wyżej, widoczna jest na CADJPY. Powrót do strefy 33-66% zniesienia ostatniego impulsu oraz wzrostowa struktura dołków i szczytów na wykresie 30-minutowym mogą stanowić okazję zakupową.

USDCAD

Umocnienie dolara kanadyjskiego widać również na parze USDCAD, gdzie utworzył się nowy, niższy dołek. Potencjalne zakończenie korekty ostatniego impulsu można będzie wykorzystać do zajęcia pozycji krótkiej. Strefa oporu rozciąga się do okolic poziomu 1.2980.

USDCHF

Na parze walutowej USDCHF trend zmienił się na wzrostowy. Można zatem będzie rozglądać się za sygnałami zakupowymi po cofnięciach do strefy wsparcia.

invest

Strategię price action Tylko Dołki i Szczyty możesz wypróbować na rachunku u brokera Royal, który posiada w swojej ofercie analizowane instrumenty.

NZDCAD

Kolejna para z dolarem kanadyjskim, gdzie powstał silny impuls. Jak widać na wykresie 4-godzinnym poniżej, kurs powrócił do szerokiego trendu spadkowego po wybiciu nowego, niższego dołka. To z kolei może skłaniać do poszukiwania okazji sprzedażowych, zgodnych z panującym trendem. Podobna sytuacja na AUDCAD.


Artykuły dotyczące strategii znajdziesz pod tagiem Strategia TDiS. Poza tym są jeszcze analizy potencjalnych zagrań, które widnieją pod tagiem Analiza TDiS. Z kolei pełną listę wpisów (artykułów, analiz, etc.) łączy jeden wspólny tag: TDiS.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here