Naga MarketsWracam do wykresów ponownie po krótkim urlopie. Od razu na wstępie zapraszam, na webinar dotyczący strategii Tylko Dołki i Szczyty (TDiS), który odbędzie się w czwartek (16 sierpnia) o godz. 20:00. Zapisy pod linkiem. A teraz przejdźmy do wykresów, ponieważ trochę się na nich dzieje.

NZDCAD

Notowania tej pary znajdują się w trendzie spadkowym, gdzie ostatnio został ustanowiony nowy, niższy dołek, a obecnie trwa korekta, która zaprowadziła notowania do strefy oporu (zniesienie 33-66% ostatniego impulsu spadkowego). Można tu zatem rozglądać się za okazjami sprzedażowymi.

AUDNZD

Kurs AUDNZD wybił się górą z konsolidacji i ustanowił nowy szczyt wracając tym samym do trendu wzrostowego. Jak widać na wykresie 4-godzinnym poniżej, obecnie rozpoczęła się korekta, która może dać okazję do zajęcia pozycji długiej.

Strategię price action Tylko Dołki i Szczyty możesz wypróbować na rachunku u brokera Royal, który posiada w swojej ofercie analizowane instrumenty.

EURAUD

Tu również nastąpiło wybicie z konsolidacji, ale dołem. Obecnie notowania testują poziom 33% zniesienia, który zbiega się z 20-okresową SMA zapewniającą dodatkowy czynnik konfluencji. Również na EURCAD powstał nowy impuls. Tam jednak korekta zawędrowała już do 50% zniesienia, a momentum jest znacznie wyższe.

GBPAUD

Para GBPAUD silnie osuwa się w kierunku południowym. Na razie brakuje korekty, której zakończenie mogłoby dać okazję do spekulacji na dalszy spadek. Momentum spadkowe widoczne jest także na GBPJPY oraz GBPCHF.

EURGBP

Silne wybicie górą na EURGBP doprowadziło do kontynuacji trendu wzrostowego po okresie konsolidacji. Podobnie jak na GBPAUD, tak i tu trzeba poczekać na korektę.


Artykuły dotyczące strategii znajdziesz pod tagiem Strategia TDiS. Poza tym są jeszcze analizy potencjalnych zagrań, które widnieją pod tagiem Analiza TDiS. Z kolei pełną listę wpisów (artykułów, analiz, etc.) łączy jeden wspólny tag: TDiS.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here