Naga MarketsniedźwiedzieBardzo silne spadki na DAX przeniosły się na polską giełdę, gdzie ujawnia się coraz więcej problemów wewnętrznych. Na łamach telewizji Comparic24.TV znany w polskiej branży inwestycyjnej Marcin Tuszkiewicz przygląda się firmom PKN, CCC i ALE oraz najciekawszym spółkom na Giełdzie Papierów Wartościowych pod kątem fundamentalnym jak i technicznym. Zastanówmy się, dokąd aktualnie przepływają pieniądze i jak w tym odnaleźć się w bardzo nerwowej sytuacji rynkowej. Czego możemy spodziewać się w kolejnych tygodniach? Więcej dowiesz się oglądając cały program!

  • Omawiane walory w dzisiejszym odcinku: S&P 500, DAX, WIG20, PKN, CCC i ALE
  • Tydzień temu była mowa o silnych sygnałach spadkowych. Zrealizowały się i mamy spadki. Co dalej, czy na pewno jest tak źle?
  • Na fali połowicznych lockdownów oraz presji związanej z wyborami w USA, napięciami społecznymi giełdy na świecie są pod presją. Nie jest odkryciem, że jesień miała być trudna pod względem zachorowań, pytanie zatem w co gra rynek?
  • Istnieją dwa scenariusze, które tak naprawdę warto rozważyć. Pierwszy, to długoterminowa dystrybucja na bardzo wysokich poziomach cenowych. Drugi scenariusz, to rozchwianie rynku, w celu przejęcia coraz to większej puli akcji.

Te artykuły również Cię zainteresują
A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TV.

Zobacz również inne audycje:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here