Naga MarketsNa kolejnej odsłonie konferencji “Traderzy dla Traderów” organizowanej z ramienia grupy Trading Jam Session wystąpił Tomasz Augustynowicz z prezentacją pt.: „Siła relatywna czyli jak uzyskać lepszą stopę zwrotu”. Nagranie z tego wykładu pojawiło się niedawno na youtube’owym kanale TradingJam.


 Podczas wystąpienia autor skupił się omówieniu zagadnienia siły relatywnej, która w jego mniemaniu pozwala osiągnąć lepsze wyniki inwestycyjne. Przedstawił również swój plan transakcyjny omawiając jego poszczególne składowe.

W drugiej części wystąpienia Tomasz pokazał oraz szczegółowo praktyczne przykłady opierając swoją analizę o trend, MACD predictor, Poziomy d-levels, zniesienia oraz ekspansje. Wszystkie z ww. narzędzi pomaga w ocenie siły relatywnej na danym instrumencie.

O autorze:

Tomasz przeszedł przez kompletną ścieżkę edukacyjną, uczestniczył w spotkaniach z Piotrem Grelą, pierwszym ekspertem od metodologii DiNapoli. W 2011 r. uczestniczył w warsztatach i seminariach z Joe DiNapoli’m oraz w seminarium Joe&Pieter w Sarasota na Florydzie, USA. Miał także okazję tradować na żywo z Pieter’em van Wyk’iem oraz wziął udział w seminarium “Trading Professionally” oferowanym przez Tonego DiNatale’go. Oba wydarzenia przyczyniły się do jeszcze lepszego poznania tej metody inwestycyjnej. Obecnie jest inwestorem na pełen etat, posługując się metodą DiNapoli’ego oraz siły relatywnej. Zajmuje się głównie handlem akcjami, indeksami i niektórymi towarami, skupiając się na wyższych przedziałach czasowych, a także kontraktami futures e-mini S&P 500. Jest przekonany, że uczenie się metody Joe pozwala na osiągnięcie i uzyskanie niezbędnej wolności.

 Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here