Naga MarketsSieć HalfPrice z Grupy CCC otworzyła sklep w PradzeWarszawa, 30.09.2021 (ISBnews) – Sieć handlowa HalfPrice z Grupy CCC otworzyła pierwszy czeski sklep – w Pradze, podała spółka. Pod koniec roku sklep tej marki ma się pojawić w Chorwacji.

„Od początku istnienia marki HalfPrice zapowiadaliśmy, że jednym z naszych strategicznych celów jest rozwój działalności poza granicami Polski. Konsekwentnie realizujemy ten plan. Stąd start w Czechach, które są już kolejnym rynkiem w Europie, na którym debiutuje nasza sieć” – powiedział prezes Adam Holewa, cytowany w komunikacie.HalfPrice w Pradze jest 30. sklepem marki (dzisiaj otworzyła ona także punkty w Łodzi i Pruszkowie), w tym trzecim zagranicznym. Jesienią planowany jest również start dwóch kolejnych salonów w Austrii, a pod koniec roku pierwszego sklepu w Chorwacji. Do końca roku sieć HalfPrice uruchomi sprzedaż internetową.

„Nasze dotychczasowe doświadczenia pokazują, że HalfPrice cieszy się dużym zainteresowaniem klientów na każdym rynku, na którym się pojawia. Jest to przede wszystkim wynik bogatej oferty, ale także nowej jakości usług w prężnie rozwijającej się kategorii off-price” – powiedziała wiceprezes ds. sprzedaży Joanna Czyżewska.

Należący do Grupy CCC HalfPrice rozpoczął działalność w Polsce w maju tego roku.

Grupa CCC jest liderem polskiego rynku sprzedaży detalicznej obuwia i jednym z największych jego producentów w Polsce. Spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2004 roku.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: mercator medical kurs | neuca akcje notowania | ccc giełda | akcje lotos | mercator kurs | mercator notowania | kurs forinta wykres |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

invest

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here