Naga MarketsTrwa roller-coaster na akcjach amerykańskiej spółki GameStop. W ostatnich dniach notowania stały się prawdziwym polem bitwy pomiędzy inwestorami indywidualnymi, a funduszami. Jak może rozwinąć się sytuacja w tym tygodniu. Zapraszamy na kolejny odcinek, w którym Tomasz Piwoński, zarządzający Solution One przyjrzał się bliżej bieżącej sytuacji na aktywach GameStop. Oglądaj najnowszy odcinek Inside Solution One!

  • Ile wynosi wartość krótkich pozycji na akcjach spółki GameStop?
  • Dlaczego inwestorzy indywidualni postanowili rzucić wyzwanie dużym funduszom?
  • Czy zarząd spółki ma plan na wyjście z tej sytuacji? Czy niedługo zobaczymy emisję akcji poniżej ceny rynkowej?

Te artykuły również Cię zainteresują
Akcje GameSetop wzrosły ponad 1000% w 2021 roku

W minionym tygodniu emocje sięgały zenitu na amerykańskim parkiecie, gdy w czwartek na notowaniach GameStop miał miejsce prawdziwy roller-coaster. Jeszcze na początku tego tygodnia akcje spółki notowane były tak nisko jak 61,13 dol., by w czwartek wystrzelić aż do 483 dol.

Inwestorzy indywidualni postanowili wykorzystać sytuację doprowadzając do wyciśnięcia krótkich pozycji, czyli konieczności zamknięcia pozycji przez szortujące fundusze przy jednoczesnej konieczności kupna przez nie akcji.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TV

Zobacz również inne audycje:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs euro usd | ropa brent notowania | gpw akcje | kursy funta |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here