Naga Markets


W ostatnim przeglądzie instrumentów dla strategii TDiS wspominałem o parze walutowej CHFJPY, która testowała strefę oporu (zniesienie 33-66%). Właśnie na tej parze pojawił się sygnał sprzedażowy, o którym więcej w poniższym wpisie.

CHFJPY

Na parze walutowej CHFJPY panuje trend spadkowy, co dobrze obrazuje poniższy wykres 4-godzinny. W związku z tym poszukiwałem okazji do zajmowania pozycji krótkich.

Taka okazja pojawiła się na zamknięciu wczorajszej sesji. Nie było mnie wtedy przed komputerem, jednakże pozycję krótką udało się zająć dziś dziś po lepszej cenie. Stop loss znalazł się ponad wczorajszymi maksimami, a zatem pozostaje czekać na dalszy rozwój sytuacji.

NZDCAD

Na parze walutowej NZDCAD widać zalążek korekty. Jeśli notowania wejdą do strefy zniesienia 33-66%, będę rozglądał się za okazjami do sprzedaży.

GBPCAD

Nowy impuls spadkowy pojawił się na parze GBPCAD. Wcześniej niestety kurs nie dotarł do strefy oporu, co wskazuje na znaczną przewagę strony podażowej. Być może podczas korekty tego impulsu uda się dołączyć do trendu spadkowego.

Strategię price action Tylko Dołki i Szczyty możesz wypróbować na rachunku u brokera Royal, który posiada w swojej ofercie analizowane instrumenty.

Aktualizacja wcześniejszego przeglądu

Na AUDUSD i AUDJPY notowania zamknęły się ponad 66% zniesieniem ostatniego impulsu spadkowego, a więc para ta wypada na razie z listy obserwacyjnej. Podobnie na NZDUSD, co wiąże się z osłabieniem dolara.

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here