Naga MarketsW trakcie środowych notowań akcje Shoper zyskują aż 6,06%, dzięki czemu wycena tego podmiotu z branży e-commerce wynosi już prawie 64 zł, podczas gdy cena emisyjna wynosiła 47 zł. Spółka zadebiutowała na warszawskim parkiecie w ostatni piątek i od początku tygodnia systematycznie notuje bardzo mocne wzrosty.

Shoper rośnie o 6,06%

W trakcie środowej sesji Shoper notuje bardzo mocne wzrosty swojej giełdowej wyceny. Spółka zyskuje aktualnie 6,06%, co oznacza wzrost o 3,64 zł względem poprzedniego zamknięcia, które wyniosło 60,06 zł. Obecnie inwestorzy płacą więc za walor dokładnie 63,70 zł.Shoper rośnie o ponad 6%! Kolejny dzień wzrostów na debiutancie z e-commerce
Notowania spółki Shoper dnia 14.07.2021. Źródło: Stooq.pl

Warto zaznaczyć, że jest to kolejna wzrostowa sesja giełdowego debiutanta. Ich piątkowym debiut zakończył się wynikiem 52,50 zł, podczas gdy cena emisyjna równała się cenę maksymalnej, czyli 47 zł za akcję, choć wskazać należy również, że na otwarciu kurs akcji wynosił 54,10 zł, więc ustawiając tutaj punkt odniesienia, pierwszy dzień wyglądał nieco gorzej.

Z kolei poniedziałek i wtorek bez wątpienia były dla Shopera jak najbardziej pozytywne. Spółka wzrosła w tym czasie z okolic 53 zł w poniedziałek na otwarciu do ponad 60 zł na wczorajszym zamknięciu. Zasadniczo od poniedziałku na spółce akcje systematycznie cały czas drożeją.

Shoper wchodzi na giełdę

Shoper to lider na polskim rynku dostawców oprogramowania dla e-commerce w modelu SaaS – posiada około 45% udział w rynku pod kątem liczby obsługiwanych klientów, a wliczając sklepy sprzedawane na zasadzie private label, udział ten wzrasta do około 57%. Umożliwia przedsiębiorcom wygodne, szybkie i łatwe założenie własnego sklepu internetowego oraz prowadzenie sprzedaży w kanale online.

– Z liczbą ponad 21 tys. sklepów jesteśmy liderem polskiego rynku rozwiązań SaaS dla e-commerce. Nasza strategia zakłada dalszy dynamiczny wzrost skali działalności, który będzie możliwy zarówno dzięki pozyskiwaniu nowych użytkowników, jak i zwiększaniu przychodów z dotychczasowej bazy klientów. Naszą przewagą jest mocna pozycja rynkowa i bogata oferta usług dodatkowych rozliczanych w modelu pay-as-you-grow, które pomagają esklepom efektywnie zwiększać sprzedaż. Dzięki temu możemy rosnąć razem z klientami – komentuje Marcin Kuśmierz, prezes zarządu Shoper.

– Jako lider polskiego rynku rozwiązań SaaS dla e-commerce jesteśmy miejscem pierwszego wyboru dla osób decydujących się rozpocząć sprzedaż online. Dynamiczny rozwój modelu SaaS i całego rynku e-commerce w połączeniu z naszym know-how i atrakcyjną ofertą pozwolą na dalszy rozwój Spółki – dodaje Marcin Kuśmierz.

Zobacz również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs dolara forex | kurs datawalk | kurs huf | prognozy btc | lotos akcje | cena kryptowalut | ranking giełd kryptowalut |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here