Naga MarketsShiba Inu z potężnym wzrostem! Rajd SHIB o 166% w 3 dni dzięki tweetowi Elona MuskaElon Musk niejednokrotnie udowodnił, że potrafi namieszać w branży kryptowalutowej i jego fani z pewnością pamiętają, gdy jego wpisy o dogecoinie powodowały kolejną falę wzrostów kursu tej memicznej kryptowalutowy. Jednak niekiedy miliarder nawet nieświadomie wywołuje kolejną falę rajdu notowań. Tak było ostatnio w przypadku tokenu Shiba Inu (SHIB), którego cena w zaledwie 3 dni wystrzeliła w górę o ponad 166%! Powód? Tweet ze zdjęciem psa Muska.

Dogecoin daleko w tyle, SHIB liderem wzrostów wśród kryptowalut w ostatnich 7 dniach

SHIB w środę zalicza kolejną sesję silnych wzrostów, a jego cena wzrasta o ponad 32%. To robi wrażenie biorąc pod uwagę, że to już trzeci z rzędu dzień tak silnej zwyżki, po poniedziałku i wtorku, gdy Shiba Inu podrożał odpowiednio o 67% i 23%.Łącznie daje to 166% w ciągu niecałych trzech sesji, a niewykluczone, że to nie koniec spekulacyjnej manii. Po raz ostatni SHIB tak drogi był w połowie maja tego roku.

Imponująca zwyżka notowań tokena w ostatnich dniach spowodowała jego awans na 21. pozycję w rankingu największych kryptowalut pod względem kapitalizacji rynkowej jak wynika z danych publikowanych przez portal CoinMarketCap.

Obecna łączna wartość rynkowa Shiba Inu to 8,5 mld dol., a różnica między dogecoinem a SHIB coraz bardziej się zmniejsza, bowiem w przypadku DOGE to około 32,8 mld dol. Niemniej, królem kryptowalut wciąż pozostaje bitcoin z „market capem” na poziomie 960 mld dol.

invest

SHIB jest także wysoko w klasyfikacji najczęściej handlowanych kryptowalut w ostatnich 24 godz. plasując się na czwartej pozycji i ustępując pola tylko tetherowi, bitcoinowi i ethereum.

Ranking kryptowalut pod względem wzrostu notowań w ciągu ostatnich 7 dni. Źródło: coinmarketcap.com
Ranking kryptowalut pod względem obrotu w ostatnich 24 godz. Źródło: coinmarketcap.com

Spoglądając na zakres zwyżki w ciągu ostatnich 7 dni, to w tej kategorii Shiba Inu zostawił daleko w tyle konkurencję wykręcając 194,40%, podczas gdy drugi Axie Infinity (AXS) zdołał wzrosnąć o „zaledwie” 69,6%.

Shiba Inu z potężnym wzrostem! Rajd SHIB o 166% w 3 dni dzięki tweetowi Elona Muska
Ranking kryptowalut pod względem wzrostu notowań w ciągu ostatnich 7 dni. Źródło: coinmarketcap.com

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: cena akcji orlen | giełda pzu | pekao kurs akcji | notowania wp | pge akcje wykres | komentarz giełdowy |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

2 KOMENTARZE

  1. To nie jego tweet, tylko shiba weszła na inną giełde i ludzie zaczęli handlować… Tweety Elona nigdy nie powodowały takich drastycznych skoków

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here