Naga Markets

Shiba Inu z kartą płatniczą do spalania kryptowaluty. SHIB Burn VisaZespół Shiba Inu (SHIB) ogłosił 25 lipca wprowadzenie nowej karty SHIB Burn Visa, która spala SHIB podczas dokonywania płatności.

  • Kryptowaluta Shiba Inu była jednym z największych spekulacyjnych hitów okresu pandemii, obecnie jednak traci 80% od historycznych maksimów
  • Jej twórcy wprowadzają nowe rozwiązania, aby zapewnić utrzymanie sieci w długim terminie
  • Kolejnym z nich – po zapowiedzi metawersum i stablecoina – jest karta płatnicza pozwalająca na jednoczesne spalanie części SHIB w zamian za dodatkowe nagrody
  • Inwestuj w kryptowaluty w formie CFD razem z brokerem Plus500. Już teraz załóż rachunek!

Kryptowaluta Shiba Inu z własną kartą do płatności i spalania tokenów

Ogłoszenie miało miejsce za pośrednictwem oficjalnego konta Shiba Inu na Twitterze śledzącego spalanie tokenów SHIB, a mianowicie @shibburn.Trzysekundowy teaser pokazał jedynie pomarańczową kartę Visa z inicjałami SB, z hasłem “Make Payments, Burn SHIB”, co w tłumaczeniu oznacza „dokonuj płatności, spalaj SHIB”.

W kwietniu 2022 roku Shiba Inu i Ryoshi Vision współpracowały przy tworzeniu portalu do spalania Shiba Inu. Ma on na celu zmotywowanie posiadaczy SHIB do spalania tokenów. Spalający mają w zamian zyskać tokeny RYOSHI oraz 0,49% zwrotu z wszystkich transakcji.

Dystrybucja nagród przebiegała jednak niezwykle wolno. Mimo, że posiadacze SHIB spalili około 110 milionów dolarów tylko w ciągu 24 godzin, nie otrzymali na czas swoich RYOSHI. Cały czas nie wprowadzono żadnych zmian w procesie dystrybucji nagród. Nowy SHIB Visa ma na celu poprawę procesu spalania bez wiązania się z zespołem Ryoshi, w celu wykluczenia potencjalnych opóźnień.

Przyszłość Shiba Inu

Niedawna ankieta przeprowadzona przez Finders.com pokazała, że 73% uczestników widzi koniec Shiba Inu do 2030 roku, podczas gdy 30% uważa, że moneta nie dotrwa do końca roku. Analitycy twierdzą, że obecny rynek niedźwiedzia pozbędzie się „memicnzych monet” i otworzy miejsce dla “prawdziwych innowacji”.

W odpowiedzi na te prognozy i obawy o upadek, Shiba Inu wprowadza poważne. Oprócz nowego mechanizmu spalania, obejmują one metaverse Shiba i autorskiego stablecoina.

Zespół Shiba ogłosił start Shiba Metverse w lutym 2022 roku, mówiąc, że monitorował wzrost metawersum i wierzą w jego przyszłość. Początkowo badane były różne rozwiązania, w tym nawiązanie partnerstwa z gigantami metaverse, takimi jak Sandbox i Decentraland. Jak na razie wiemy jedynie, że metaverse Shiba będzie rzeczywistością o psiej tematyce, z możliwością nabycia wirtualnych działek oraz NFT.

Stablecoin SHIBA został ogłoszony natomiast 12 maja 2022 roku, bez konkretnej daty premiery. Zespół powiedział jednak, że ostatecznym celem dla SHIB jest stanie się “globalną stabilną walutą, która działa we wszystkich krajach.”

Autor poleca również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>
Poprzedni artykułEuro może oprzeć się umocnieniu kursu dolara, Fed raczej nie zaskoczy – prognoza UniCredit
Następny artykułRyvu Therapeutics powołało do zarządu Hendrika Nogaia jako CMO i Vatnaka Vat-Ho jako CBO
Student prawa na wydziale Finansów i Prawa Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Pasjonat i początkujący inwestor sektora walut cyfrowych, aktywnie podążający za bieżącymi zmianami legislacyjnymi. Czynny obserwator światowych przemian społeczno-gospodarczych oraz zmieniających się preferencji rynkowych. Interesuje się wpływem psychologii na rynki akcji, sztuką w sektorze giełdowym oraz szeroko rozumianym systemem zdecentralizowanych finansów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here