Naga MarketsAdam Aron, dyrektor generalny spółki AMC Entertainment (AMC) będącej największą siecią kin i teatrów w Stanach Zjednoczonych i jednym z pięciu multipleksów, które nie zbankrutowało w latach recesji 2001-2002 zastanawia się nad tym, czy zarządzana przez niego sieć kin powinna zaakceptować płatności w Shiba Inu (SHIB), ponieważ memecoin wkroczył do pierwszej dziesiątki kryptowalut pod względem kapitalizacji rynkowej.

AMC zaakceptuje Shiba Inu?

W opublikowanej na Twitterze ankiecie, Adam Aron pyta swoich 199 500 obserwujących, czy AMC powinno również zaakceptować SHIB jako opcję płatności za zakup biletów.– Jak wiesz, możesz teraz kupić karty upominkowe AMC za pomocą kryptowaluty, a nasza grupa IT pisze kod, abyśmy wkrótce mogli akceptować płatności online między innymi w Bitcoin, Ethereum, Litecoin i Dogecoin. Czy powinniśmy dążyć do tego, by przyjmować również Shiba Inu? – pyta Aron na Twitterze.

Spośród blisko 150 tysięcy oddanych do tej pory głosów, przytłaczająca większość, bo aż 81,2 proc. respondentów stwierdziła, że AMC powinno przyjąć SHIB.

We wrześniu Aron przeprowadził podobną ankietę na Twitterze, w której zapytał fanów, czy gigant kinowy powinien akceptować płatności w DOGE. Prawie 77% ankietowanych odpowiedziało wówczas, że “tak”, a CEO odpowiedział kilka tygodni później ogłoszeniem, że klienci będą teraz mogli kupować karty upominkowe za pomocą kryptowalut, w tym DOGE, i używać ich w lokalach AMC.

Biorąc więc pod uwagę, że spółka liczy się ze zdaniem swoich klientów, bardzo możliwe, że wkrótce umożliwi im również dokonywanie płatności za pomocą Shiba Inu.

AMC wcześniej zapowiedziało także, że do końca 2021 r. zacznie akceptować aktywa kryptowalutowe, takie jak Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) i Bitcoin Cash (BCH).

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: bitcoin trend app | orlen kurs akcji | celon giełda | średni kurs dolara | notowania nasdaq na żywo | kurs benefit | usd pln | celon notowania |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:
Poprzedni artykułShiba inu (SHIB) formą płatności za pojazdy Tesli? Ciekawy fragment kodu strony
Następny artykułDogecoin (DOGE) zdeklasowany. Shiba inu, dogelon mars i samoyed coin liderami wśród psich tokenów
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here