Naga Markets

Shiba inu wchodzi w rynek NFT. Kolekcja Shiboshis z wizerunkiem 10 tys. różnych „piesełów”Deweloperzy kryptowaluty shiba inu (SHIB), ogłosili nadchodzącą sprzedaż niezamiennych tokenów NFT, w ramach kolekcji „Shiboshis”. Tematycznie ma ona być powiązana z tokenem SHIB, podkreślając żartobliwą naturę aktywa bazującego na podobiźnie popularnej w Japonii rasie psa.

Shiba inu chce wykorzystać popularność tokenów NFT

Oficjalny komunikat prasowy z początku października podaje, że projekt obejmie początkowo 10 tysięcy różnych tokenów NFT, przedstawiających unikalne „Shiboshis”. Użytkownicy będą mogli początkowo nabyć NFT w ciągu pierwszych 24 godzin od startu przy wykorzystaniu kryptowaluty doge killer (LEASH), a następnie również za pomocą tokenów ethereum (ETH).W momencie gdy shiba inu (SHIB) to kryptowaluta nastawiona na generowanie ogromnej ilości tanich tokenów, LEASH jest jej przeciwieństwem. Z łączną podażą wynoszącą tylko 100 tys. monet wyceniany jest obecnie na ponad 10 tys. zł.

Zakupy będą odbywały się za pośrednictwem strony internetowej ShiboshiSwap, która została spersonalizowana do sprzedaży Shiboshis. Użytkownicy będą mogli następnie przenieść i handlować swoimi NFT na rynkach wtórnych, takich jak OpenSea.

Kolekcja NFT będzie dystrybuowana na zasadzie kolejnych pakietów: koszty mają podwajać się po sprzedaniu pierwszych 3 tysięcy i kolejnych „Shiboshis”

– Koszty Shiboshi są oparte na kolejnych przedziałać. Pierwsze 3000 Shiboshis będzie kosztować 0,1 ETH (ALE muszą być zakupione w LEASH przez pierwsze 24 godziny). Następne 5000 Shiboshis będzie kosztować 0,2 ETH (w LEASH przez 24 godziny), a ostatnie 2000 Shiboshis będzie kosztować 0,3 ETH (w LEASH przez pierwsze 24 godziny). Nie spodziewamy się, że ten niski poziom cenowy utrzyma się długo – napisano w nocie prasowej.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

AVA Trade

Post twierdzi również, że użytkownicy będą mogli użyć tokenów SHIB do zmiany nazwy swoich Shiboshis, a wydane fundusze spowodują spalenie monety.

– Początkowo Shiboshis mają tylko ogólne nazwy, takie jak 00001, ale możesz nazwać go Flytoshi Kahn lub jakkolwiek chcesz za dodatkową opłatą w wysokości 100 dol. płatną w Shib. Za każdym razem, gdy nazwa zostanie zmieniona, środki te są spalane. Jeśli wszyscy nazwą swoje Shiboshis, wartość spalonych środków wyniesie 1 mln dol. – napisano wdalej.

Na blogu wspomniano również, że Shiboshis zostaną ostatecznie przekształcone w postacie w grze Shiboshi, która pozwoli użytkownikom na rozmieszczenie ich NFT w strategicznej rozgrywce, z których każda będzie posiadała zestaw unikalnych właściwości.

We wtorek zespół shiba inu opublikował film wyjaśniający, w jaki sposób można kupić tokeny LEASH:

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: prognoza dolar | cena akcji amica | gpw benefit | biomed akcje rekomendacje | kurs lewa sprzedaż | allegro akcje wykres | złoty |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Poprzedni artykułOszuści kupują adres stron kryptowalutowych z literówkami, aby okraść Twój portfel!
Następny artykułKryptowaluta shiba inu (SHIB) spadnie o 26%? Formacja klina na wykresie
Student ekonomii, spec. biznes międzynarodowy oraz analityki gospodarczej na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Aktywny prelegent podczas wielu ogólnopolskich i międzynarodowych konferencji naukowych powiązanych z tematyką ekonomii i rynków finansowych. Od 2 lat należy do zarządu Koła Naukowego Ekonomistów UMCS i pełni w nim funkcję specjalisty ds. marketingu i promocji. Od 2019 r. ambasador Camp Leaders and Resort Leaders Poland. Uczestnik programu Work and Travel do Stanów Zjednoczonych. Średnio- i długookresowy inwestor, angażujący się głównie na amerykańskim oraz polskim rynku akcji. Jego zainteresowania to kinematografia, psychologia oraz sport - w szczególności piłka nożna i Formuła 1.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here