Naga MarketsShiba inu (SHIB) wkrótce wystrzeli w kosmos? Tak sugerują dane on-chainInwestorzy powinni uważnie śledzić ważny wskaźnik analizy on-chain, który może potencjalnie prognozować silny wzrost wartości memicznej kryptowaluty shiba inu (SHIB), twierdzi Santiment, firma zajmująca się analizą aktywów cyfrowych.

Shiba inu w górę za sprawą wielorybów?

Santiment śledzi m.in. liczbę transakcji realizowanych w sieci SHIB przez wieloryby, czyli posiadaczy dużej ilości monet. Firma zauważyła ciekawą zależność: gdy realizowane są transakcje powyżej 100 tys. dol., bardzo często następuje po nich wzrost shiba inu o co najmniej 15% w przeciągu następnych 10 godzin.– Kiedy duże transakcje pojawiają się w paczkach, zazwyczaj następują wzrosty cen – zdradza Santiment.

Na wykresie dołączonym do powyższego tweetnięcia widać, że sytuacja taka od początku października miała miejsce już siedmiokrotnie.

Shiba inu zmienia ręce w cenie 0,00002787 dol. w momencie pisania tego tekstu, wzrastając o 112,4% w ciągu ostatnich dwóch tygodni, według danych Coinpaprika. Według analityków na wykresie tworzy się obecnie formacja flagi, która może zapewnić wzrost o 90%:

Shiba inu na wykresie dziennym.
Shiba inu na wykresie dziennym.

SHIB otrzymał impuls do wzrostu w zeszłym miesiącu, kiedy Coinbase zapewnił wsparcie dla memicznej kryptowaluty opartej na blockchainie na Ethereum na wszystkich swoich platformach. Na początku tego miesiąca, dyrektor generalny Tesli Elon Musk opublikował na Twitterze zdjęcie swojego szczeniaka Shiba Inu, co zapoczątkowało kolejny rajd konkurenta dogecoina (DOGE).

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Ethereum i rosnący udział górników w podaży kryptowaluty ETH

Santiment przygląda się również sieci Ethereum (ETH), zauważając, że górnicy dodali ponad 2,2 miliarda dolarów w ETH do swoich portfeli w przeciągu ostatnich miesięcy.

– Ethereum powróciło powyżej 3900 po raz pierwszy od około sześciu tygodni, a interesującym zjawiskiem było dynamicznie rosnące saldo górników. W ciągu ostatnich trzech miesięcy górnicy dodali 580 000 ETH i obecnie posiadają ich 658 000 – komentuje firma analityczna.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs liry tureckiej prognozy | kurs złotego wykres | ciech akcje kupno | akcje pge | gpw komentarze | kurs kryptowaluty | eur usd |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:
Poprzedni artykułBitcoin i kryptowaluty wchodzą w najlepszy moment byczego cyklu, twierdzi Raoul Pal
Następny artykułGołębie stanowisko EBC wywiera presje na euro. EUR/USD z celem na 1,15
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here