Naga Markets
shiba-inu
Shiba inu. Źródło: unplash.com/@executium

Znana platforma kryptowalutowa z siedzibą w Luksemburgu zapewniła, że nie zmieniła swojego nastawienia do tokena shiba inu. Choć ze względu na problemy techniczne związane z integracją SHIB musiała ona przełożyć termin jego wdrożenia, zapowiedziała, iż mem coin ten zostanie na niej wylistowany w nadchodzącym roku. Tym samym uspokoiła społeczność skupioną wokół młodszego brata dogecoina wykazującą zaniepokojenie brakiem uruchomienia obiecanego handlu. 

Shiba Inu trafi na Bitstamp w 2022 r.

Najstarsza giełda kryptowalut na terenie Europy ogłosiła na Twitterze, że wcale nie wycofała się z zamiaru wylistowania tokena SHIB. Wskutek problemów technicznych związanych z integracją zapowiedziała jednak, iż wdroży go dopiero w przyszłym roku.Shiba Inu to jeden z najpopularniejszych mem coinów zaraz po dogecoinie. Jego kapitalizacja rynkowa to ponad 18 mld dol. 

Wedle wcześniejszych zapowiedzi SHIB miał trafić na Bitstamp już 9 grudnia br. Aktualnie nie wiadomo, ile czasu zajmie tej platformie naprawa usterki.

W CFD na kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż konto i zacznij trading.

ZACZNIJ INWESTOWANIE

72% rachunków detalicznych CFD odnotowuje straty

Coraz więcej giełd otwiera się na SHIB

Popularność shiba inu mocno wzrosła w tym roku. Obecnie jest on dostępny na wielu znanych platformach kryptowalutowych. W parze do euro można go znaleźć na Krakenie, Coinbase, czy Gemini. 

Nie tak dawno SHIB został zaakceptowany również jako środek płatniczy na platformie turystycznej Travala.com. Jej klienci mogą wykorzystywać ten token do dokonywania rezerwacji oraz opłat za ponad 3 mln produktów tj. loty, zakwaterowania i inne pokrewne usługi znajdujące się w ofercie.

Na przyjęcie shiba inu zdecydował się także dostawca usług płatniczych BitPay. Użytkownicy mogą kupować, wymieniać, sprzedawać i wykorzystywać ten token bezpośrednio w jego aplikacji. 

Młodszy brat dogecoina ze spadkami

Kurs shiba inu mocno osunął się od ATH cenowego odnotowanego w październiku br. Obecnie kryptowaluta ta handluje w okolicy 0,00003391 dol., a od najwyższego szczytu dzieli ją ponad 143%. 

Autor poleca również:Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here