Naga MarketsShiba Inu (SHIB) najdroższy w historii! Petycja do Robinhood z 334 tys. podpisamiCena Shiba Inu zdobywa w środę nowe rekordowe szczyty notowań w ferworze manii spekulacyjnej, która uaktywniła się wokół tokena na początku października. Jedną z informacji, która podtrzymuje bycze nastroje wśród spekulantów jest rosnące zainteresowanie tokenem i jego coraz większa prezencja medialna. Dowodem jest zaangażowanie aż 334 tys. inwestorów w petycję mającą na celu zachęcenie Robinhooda do listingu SHIB na jednej z najpopularniejszych platform do mobilnego tradingu.

Shiba Inu (SHIB) na Robinhood? Tego chcą autorzy petycji

Shiba Inu powinien pojawić się na platformie Robinhood, jak uważają inwestorzy ze środowiska memicznych kryptowalut. Na ten moment petycja w tej sprawie na portalu Change.org zebrała już ponad 334 tys. podpisów.Ta petycja została stworzona, aby uprzejmie poprosić Robinhooda o dołączenie coina Shiba Inu do handlu na platformie. Dogecoin okazał się wielkim sukcesem dla Robinhooda i inwestorów. Shiba Inu to podobny memecoin z prawdziwym potencjałem, w końcu wzrósł o 2000% w ostatnich tygodniach! Zyskuje coraz więcej z każdym dniem. – przeczytać można w treści petycji.

– Listing Shiba Inu miał właśnie miejsce na Binance, a wzrostowy impet notowań zwiększa się z godziny na godzinę. Połowa pytań na forach tradingowych to obecnie: “Jak mogę kupić Shiba?” Zachęćmy Robinhooda do bycia pierwszym tradycyjnym brokerem do dołączenia do tego pociągu! – głosi treść petycji.

fpmarkets

Jednak przedstawiciele Robinhooda wskazują raczej na wstrzemięźliwość spółki w tej kwestii. Głos w tej sprawie we wtorek zabrał CEO Robinhooda, Vlad Tenev. Jak stwierdził, platforma będzie ostrożnie podchodzić do listowania nowych kryptowalut.

Czujemy się dość dobrze myśląc o kryptowalutach, które obecnie są dostępne na naszej platformie i w przypadku jakiejkolwiek nowej krypto chcemy czuć się tak samo dobrze, o ile nie lepiej. – podkreślił enigmatycznie CEO Robinhooda.

 

Shiba Inu (SHIB) najdroższy w historii! Petycja do Robinhood z 334 tys. podpisami
Kurs SHIB/USDT. Źródło: tradingview.com

Jak wspomnieli autorzy petycji, listing innej memicznej kryptowaluty dogecoin, okazał się dobrym ruchem z perspektywy finansowej dla Robinhooda.  Pisaliśmy o tym już przed kilkoma miesiącami w tym artykule: Dogecoin odpowiadał za aż 34% przychodów Robinhooda z krypto w I kw. 2021 r.

Zresztą, zgodnie z ostatnim raportem finansowym aż 64% przychodów z tytułu kryptowalut jest zasługą DOGE.

W zeszłym miesiącu, spółka przedstawiła swoje plany oferowania swoim klientom portfela krypto: narzędzia, które pozwala inwestorom na wysyłanie i odbieranie płatności kryptowalutowych. Lista oczekujących na produkt to już ponad 1 mln osób!

Warto jednak pamiętać o tym, że wysoka zwyżka memicznej kryptowaluty Shiba Inu może także przynieść w przyszłości spore załamanie notowań. Tak było przecież w przypadku dogecoina, który w maju tego wart był w szczytowym momencie nawet 74 centy, a teraz jest to już zaledwie 24 centy, czyli 68% mniej. Czy tak będzie w przypadku SHIB? Cóż, memecoiny rządzą się swoimi prawami.

Autor poleca również:Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here