Naga MarketsShiba Inu (SHIB) na Binance. Giełda kryptowalut wprowadza podróbkę Dogecoina (DOGE)Pojawiwszy się z samozwańczym przydomkiem “Dogecoin Killer” (zabójca Dogecoina) kryptowalutąa Shiba Inu (SHIB), która powstała w celu powtórzenia sukcesu kryptowaluty-mema, trafiła właśnie na Binance, za sprawą czego zyskała kolejne 150% wartości.

  • Shiba Inu próbuje wykorzystać popularność Dogecoina
  • Token jak na razie wyceniany jest od piątego miejsca po przecinku, jednak od początku roku zyskuje miliony procent
  • Dodanie do listy tokenów giełdy Binance spowodowało kolejny skok wartości

Shina Inu (SHIB) na Binance. Kopia Dogecoina (DOGE) mocno w górę

Shiba Inu (SHIB) pojawiła się w pierwszej dwudziestce rankingu CoinMarketCap zaledwie dwa dni temu, prawdopodobnie w odpowiedzi na szum wokół Dogecoina (DOGE). W ciągu 48 godzin, token SHIB przeszedł z wyceny 0,000003 dol. do 0,000032 dol. – wzrost o 966%, który dodał do ponad 2 300 000% wzrostu od początku roku.

Te artykuły również Cię zainteresują
Kiedy w poniedziałek rano Binance ogłosiło, że umieści SHIB w swojej strefie innowacji (funkcja handlu o podwyższonym ryzyku), wycena tokena wzrosła ponad dwukrotnie w ciągu dwóch godzin, wspinając się z 0.000013 do 0.000032 dol.

Strona internetowa Shiba Inu twierdzi, że 50% podaży tokenów SHIB zostało nieodwracalnie zablokowane w Uniswap, aby zapewnić płynność. Pozostałe 50% zostało wysłane do współtwórcy Ethereum, Vitalika Buterina, w celu “spalenia”, jednak Buterin nadal ma pełny dostęp do funduszy.

500 bilionów tokenów SHIB w publicznym portfelu Buterina jest obecnie wyceniane na ponad 15 miliardów dolarów, znacznie przekraczając wartość jego udziałów w ether (ETH), które są obecnie warte nieco ponad 1,3 miliarda dolarów. Należy zauważyć, że portfel Buterina regularnie otrzymuje nieproszone darowizny w postaci takich monet, w tym od wielu innych naśladowców Dogecoina. Wydaje się, że część postrzeganej wartości Shiba Inu wynika z przekonania, że tokeny Buterina pozostaną nietknięte, jednak nie wszyscy się z tym zgadzają.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

invest

Shina Inu to “eksperyment” twierdzi Binance

CoinMarketCap przypisuje tokenowi wycenę kapitalizacji rynkowej w wysokości 11 miliardów dolarów, w oparciu o cenę jednostkową 0,00002617 dolarów i podaż w obiegu wynoszącą 394 miliardy SHIB. CoinGecko nie przypisało jeszcze wartości do Shiba Inu, ponieważ wciąż nie określiło jego aktualnej podaży monet.

Binance, który jest również właścicielem CoinMarketCap, ogłosił, że otworzy SHIB do handlu w swojej strefie innowacji 10 maja. W ogłoszeniu Binance napisano:

– Shiba Inu (SHIB) to eksperyment w zdecentralizowanym budowaniu społeczności i kolejna moneta meme podobna do Dogecoina. SHIB jest natywnym tokenem Shiba Inu i będzie pierwszym tokenem, który zostanie wymieniony i wykorzystany jako zachęta do korzystania z ShibaSwap, zdecentralizowanej wymiany.

W ogłoszeniu zwrócono uwagę na udziały Buterina, podkreślając, że on i dwa inne portfele posiadają obecnie odpowiednio 50,5%, 7,0% i 3,0% całkowitej podaży monety.

– SHIB jest stosunkowo nowym tokenem, który wiąże się z większym niż zwykle ryzykiem i jako taki będzie prawdopodobnie podlegał dużej zmienności cen po wejściu na giełdę Binance. Upewnij się, że stosujesz odpowiednie zarządzanie ryzykiem, przeprowadziłeś własne badania w odniesieniu do fundamentów SHIB i w pełni rozumiesz projekt, zanim zdecydujesz się na handel tym tokenem – podsumowano w oświadczeniu.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: cena akcji pgnig dzisiaj | nasdaq composite notowania | bitcoin giełda wykres | kurs dolara notowania | sp 500 index |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here