Naga MarketsByły pracownik CIA oraz zleceniobiorca zatrudniony na umowach dla NSA Edward Snowden napisał na Twitterze, co tak naprawdę myśli o wirtualnych walutach stworzonych dla żartu. Podkreślił, iż osobiście nigdy nie był fanem żadnych ‘’psich coinów’’, ze względu na to, że sam nie został obdarzony poczuciem humoru. Co więcej, zwrócił uwagę na fakt, iż takie kryptowaluty mogły zaszkodzić wielu osobom biorącym je za poważne inwestycje. Amerykański demaskator stanął jednak w obronie współzałożyciela dogecoina (DOGE) Billy’ego Markusa, twierdząc, że ten zawsze starał się być pozytywnym głosem w społeczności skoncentrowanej na wirtualnych walutach. 

Shiba inu i dogecoin zagrożeniem dla inwestorów?

Człowiek odpowiedzialny za ujawnienie na łamach prasy kilkuset tysięcy poufnych, tajnych i ściśle tajnych dokumentów NSA opowiedział w ostatnim czasie o swoim nastawieniu do kryptowalut stworzonych dla żartu. Jak się okazuje, nigdy nie był on ich wielkim fanem. Wszystko ze względu na to, iż sam nie ma poczucia humoru.Wątek dotyczący mem coinów rozwinął się pod jednym, ze wpisów Edwarda Snowdena, w którym ten potępił bogate osoby ostrzegające przez bitcoinem (BTC), a jednocześnie promujące scentralizowane kryptowaluty. 

W momencie, gdy do grona komentatorów popierających stanowisko sławnego amerykańskiego demaskatora dołączył Billy Markus, został on zaatakowany przez innego obserwatora dyskusji. Edward Snowden stanął w obronie współzałożyciela dogecoina, podkreślając, iż ten  „starał się zawsze być pozytywnym głosem w społeczności kryptowalutowej”.

Były pracownik CIA wspomniał o swoich obawach związanych  z mem coinami, zaznaczając, iż wielu inwestorów mogło je mylnie odebrać, co w konsekwencji przekłada się na ich niekorzyść. Obok podkreślił, że ma szacunek do ludzi, którzy traktują ‘’psie kryptowaluty’’ jak żart, zamiast przedstawiać je jako coś poważnego.

W kryptowaluty w formie CFD możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ CFD NA KRYPTOWALUTY

SHIB i DOGE z mocnymi hypem

Zarówno wokół kryptowaluty dogecoin, jak i shiba inu wytworzony został duży szum w tym roku. Wzrosty na tych wirtualnych walutach przyciągnęły do siebie wielu początkujących inwestorów oraz spekulantów. Obecnie kursy SHIB i DOGE znajdują się daleko od swoich szczytów. 

Cena kryptowaluty dogecoin spadła aż o 69% od ATH z maja br. W ciągu ostatnich 7 dni straciła ona około 15% ze swojej wartości. Aktualny kurs DOGE to 0,2244 USD za monetę. Z kapitalizacją rynkowa przekraczająca 29 mld USD znajduje się on na 10 pozycji w rankingu CMC. 

Jeżeli chodzi o shibę inu, depcze ona po piętach swojemu konkurentowi. Jej obecna wartość rynkowa to ponad 24 mld USD. W zakresie tygodniowy cena SHIB  osunęła się o zbliżoną wartość proc. co dogecoin. 

Autor poleca również:Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here