Naga Markets

shiba-inuCoraz więcej marek wzbogaca swój wachlarz metod przyjmowania płatności o kryptowaluty. Wśród nich jedną z najczęściej wybieranych staje się m.in. Shiba Inu. Młodszy brat Dogecoina wraz z kilkoma innymi najpopularniejszymi wirtualnymi walutami został niedawno zaakceptowany przez szwajcarskiego producenta luksusowych zegarków. Tag Heuer ogłosił, że jego klienci ze Stanów Zjednoczonych mogą dokonywać płatności w takiej formie na platformie e-commerce tej marki.

Tag Heuer zaakceptował SHIB i kilka innych kryptowalut

Znany producent ekskluzywnych szwajcarskich zegarków zauważył, że coraz więcej klientów ze Stanów Zjednoczonych wykazuje chęci posługiwania się wirtualnymi walutami przy dokonywaniu płatności. Widząc rosnący popyt, marka ta postanowiła nawiązać współpracę z operatorem płatności BitPay, by zaakceptować krypto aktywa na własnej amerykańskiej stronie internetowej. Dzięki nowemu partnerstwu interesariusze z USA dostali możliwość posługiwania się najpopularniejszymi kryptowalutami tj. Bitcoin, Ether, Litecoin, Bitcoin Cash, Shiba Inu, Dogecoin, Wrapped Bitcoin oraz kilkoma stablecoinami. Podczas dokonywania płatności za pośrednictwem platformy internetowej, mogą oni wybrać opcję BitPay, aby wysłać wirtualne waluty z własnego portfela kryptograficznego. 

Nowo dodana funkcja płatności kryptowalutowych to dopiero początek wielu ekscytujących projektów dla naszej marki w Web3 stwierdził Frederic Arnault (dyrektor generalny Tag Heuer). 

W kryptowaluty w formie CFD możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż konto i zacznij trading!

CHCĘ HANDLOWAĆ W CFD NA KRYPTOWALUTY

77% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Zastanów się, czy możesz sobie pozwolić na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Bessa na rynku nie pokrzyżowała planów

Szwajcarski producent zegarków podkreślił, że z uwagą śledził rozwój rynku wirtualnych walut.  Dodał przy tym, iż dalej zamierza podążać drogą innowacyjności, a ostatnie spadki cen kryptowalut, nie przyczyniły się do zmiany nastawienia marki do tej klasy aktywów. 

NED

Obecnie Bitcoin znajduje się na ponad 55% minusie od ATH. Shiba Inu i Dogecoin również ostro potaniały od rekordowych poziomów cenowych. Obie te kryptowaluty są oddalone od  swoich rekordów wszech czasów o więcej niż 80%.

Entuzjazm wokół drugiego co do wielkości ‘’mem coina’’ przygasł w ostatnim czasie. Paneliści z Findera stwierdzili nawet, że kryptowaluta ta będzie traciła na wartości z upływem lat, ponieważ została ona wypromowana głównie na hype. Wbrew takim opiniom, użyteczność tokenów SHIB stale się zwiększa. Młodszy brat Dogecoina dynamicznie podbił rynek. Aktualnie można powiedzieć, iż jest on jedną z najbardziej rozpoznawalnych wirtualnych walut, mimo braku wyników na swoim wykresie. 

Luksusowe marki chętnie sięgają po kryptowaluty

Do grona gigantów, którzy zamierzają przyjmować płatności w wirtualnych walutach, dołączył niedawno znany włoski dom mody Gucci. Zaakceptuje on je w 5 wybranych sklepach na terenie Stanów Zjednoczonych. Marka ta ma również w planach wdrożenie kryptowalutowych płatności we wszystkich swoich punktach sprzedażowych zlokalizowanych na terenie Ameryki Północnej w przyszłości. 

Autor poleca również: Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>Poprzedni artykułChwilowa korekta dolara amerykańskiego. Za wcześnie na szczyt siły USD
Następny artykułEuro ma otwartą drogę do parytetu dolara. Kurs EUR/USD nie jest tani
Pasjonatka nowych technologii i ich zastosowań. Nieustannie obserwuje rynek, by dostarczać swoim odbiorcom codzienną dawkę najnowszych informacji ze świata blockchaina oraz kryptowalut, zahaczając o rynek surowców. Jej zainteresowania koncentrują się zarówno na inwestycjach, jak i aspektach społecznych związanych z wirtualnymi aktywami. Z fascynacją przygląda się potencjalnej roli, jaką mogą odegrać tokeny w marketingu oraz budowie marki osobistej. W centrum jej uwagi znajduje się także kolekcjonerstwo przenoszone na płaszczyznę cyfrową. Nowinki o tokenach NFT to dla niej chleb powszedni. Zdobytą wiedzą oraz praktycznym doświadczeniem dzieli się z czytelnikami w prosty i przystępny sposób. W wolnych chwilach interesuje się także komunikacją niewerbalną oraz jej wpływem na kreowanie wizerunku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here